Můžu nechat uvařenou červenou řepu v lednici?

14.1.20 11:47

Můžu nechat uvařenou červenou řepu v lednici?

Ahoj. Synovi začínám vařit příkrmy a koupila jsem červenou řepu. V obchodě nebyla žádná menší, takže mám docela velkou. Chtěla bych se zeptat když ji uvařím, můžu ji pak nechat v lednici? Pokud ano, jak dlouho tam může uvarena zůstat? Mohu ji smíchat třeba i s ovocem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.1.20 11:53

@Happy1911 dej si ji uvarenou do mrazaku, davala jsem to do tvořítek na led a pak jen kosticku nebo dvě vyndala a pridala treba k masu a tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 11:54
@Julinka 18 píše:
@Happy1911 dej si ji uvarenou do mrazaku, davala jsem to do tvořítek na led a pak jen kosticku nebo dvě vyndala a pridala treba k masu a tak

Nemám tvoritka na led :D můžu to dat třeba do těch plastovejch misek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 12:23
@Happy1911 píše:
Nemám tvoritka na led :D můžu to dat třeba do těch plastovejch misek?

Můžeš to zamrazit do čeho chceš :lol: jde o to, aby se ti s tím pak dobře pracovalo, což ty tvoritka jsou super, že je to na začátku tak akorát porce. Já u našeho žrouta mrazila rovnou ve formickach na muffiny :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11214
14.1.20 12:28

Dělám to stejně, vařenou řepu dávám do tvořítek na led, je to asi jediná zelenina spolu se špenátem, kterou mixuju jinak do tvořítek dávám ještě maso, to je taky super!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 13:01

@Happy1911 jasně,ze muzes, ty tvořítka jsou dobry v tom, ze kdyz to zmrzlo, tak jsem to vyklepla, prendala do sacku a mela tvoritka na jinou zeleninu ci maso a pak to ruzne mixovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
14.1.20 13:07

Jj pár dní tam vydrží. Já jsem dělávala s jablky, to chutnalo i mně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11842
14.1.20 14:28
@Julinka 18 píše:
@Happy1911 dej si ji uvarenou do mrazaku, davala jsem to do tvořítek na led a pak jen kosticku nebo dvě vyndala a pridala treba k masu a tak

Přesně tak, taky jsem tak dělala.
Případně pokud chceš dát zítra, klidně nech v lednici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 17:58

Tak jsem mu udělala řepu k večeři a asi nebude řepovy dítě :D samotná mu nechutnala, tak jsem zkusila přidat jablka a ani to ne :poblion: :lol: tak ještě ji zkusím dát zítra k obědu s rýží a uvidíme :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 18:04

@Happy1911 Taky mi ji dcera nejedla avkyz jsem ji zkusila dát déle tak ji normálně snedla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama