Můžu nějak zjistit, jestli je ženatý?

Anonymní
23.3.21 23:35

Můžu nějak zjistit, jestli je ženatý?

Mám novou známost - ze seznamky. Je možnost nějak zjistit, jestli je dotyčný ženatý, např. na matrice? Je mi jasné, že může třeba jen s někým žít bez manželství, a to nezjistím stejně nic, ale napadají mě i věci jako sňatkovy podvodník atd. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9859
23.3.21 23:39

Ne, na matrice opravdu ne :lol:. Napadá mě jedině lustrace soc. sítí nebo se poptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
23.3.21 23:53

Půjč si od něj občanku. :) Třeba tam bude mít stav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
24.3.21 00:15
@Anonymní píše:
Mám novou známost - ze seznamky. Je možnost nějak zjistit, jestli je dotyčný ženatý, např. na matrice? Je mi jasné, že může třeba jen s někým žít bez manželství, a to nezjistím stejně nic, ale napadají mě i věci jako sňatkovy podvodník atd. :think:

tak jedině zjistit na Fb, IG a nebo pak jak psal @Aquarius79 občanku
A proč si myslíš, že se jedná o snatkového podvodníka? Máš pocit, že ti lže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7741
24.3.21 00:16

To ti opravdu nikde neřeknou. Zkus hledat na netu co najdeš, sociální sítě atd. Prostě to musíš risknout a uvidíš co se z něho vyklube.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5243
24.3.21 00:17

No na matrice ti to řeknou, až tam přijdete vyřizovat formality kolem vaší svatby ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
24.3.21 02:26

To mu moc neduverujes :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63034
24.3.21 02:34
@Aquarius79 píše:
Půjč si od něj občanku. :) Třeba tam bude mít stav.

Ten už se neuvádí hodně dlouho :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
24.3.21 02:42
@Anonymní píše:
Mám novou známost - ze seznamky. Je možnost nějak zjistit, jestli je dotyčný ženatý, např. na matrice? Je mi jasné, že může třeba jen s někým žít bez manželství, a to nezjistím stejně nic, ale napadají mě i věci jako sňatkovy podvodník atd. :think:

Kdyz jsi paranoidni, tak si dotycneho hned neber. Tak ti muze byt jedno, ze je snatkovy podvodnik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
24.3.21 05:21
@martina.se píše:
Ten už se neuvádí hodně dlouho :think:

Je to dobrovolný údaj, může ho tam mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
24.3.21 06:01
@Anonymní píše:

To po tobě chce peníze či tak něco :mrgreen:, že hned přemýšlíš o sňatkovem podvodníkovi :lol:
Ale jestli si chce jen užít tak se to rozhodně nenaziva sňatkový podvodník :mrgreen: možná tak proutník :lol:
Ale pokud trpis takovou představou tak být tebou nelezu na seznamky :zed: ale tohle těžko zjistíš pokud si dává pozor tak není blbý aby měl na sociální síti uvedený stav :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
24.3.21 06:54

Hezký začátek :srdce: takový romantický :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24104
24.3.21 07:00

Jedině projet soc. sítě, případně se pozvat k němu domů - tam ženská ruka vždycky nechá stopu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14193
24.3.21 07:01
@JOHNDENVER píše:
Hezký začátek :srdce: takový romantický :palec:

Ono neni mic prijemneho, kdyz se ti po par mesicich ozve jeho manzelka :roll: A bohuzel se to stava :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
24.3.21 07:05
@Mar__tanka1983 píše:
Jedině projet soc. sítě, případně se pozvat k němu domů - tam ženská ruka vždycky nechá stopu…

Brr, aby mi hned na začátku lezla nějaká cizí ženská domů. Ani náhodou. Sex, to klidně, ale brát si ji domů, to je moc intimní :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat