Reklama

Můžu otěhotnět 1. týden po vysazení antikoncepce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeruBara
Nováček 3 příspěvky 26.01.18 18:23
Můžu otěhotnět 1.týden po vysazení antikoncepce?

Ahoj holky, mam dotaz. Vysadila jsem hormonalni antikoncepci, kterou jsem brala 9 mesicu, dobrala jsem platicko, nasledne jsem dalsi tyden dostala menstruaci tak jako vzdy, a po tydnu kdy mi skoncilo už jsem si ale dalsi platicko brat nezacala. Je mozne ze bych mohla byt tehotna? Nechraneny sex jsem mela s manzelem pouze 4 dny po skonceni menstruace..v nas­ledujicich dnech mi zacalo byt hrozne zle, hlavne dopoledne, cokoliv sním tak v krku citim pocit na zvraceni, boli me bricho jako kdyz to mam dostat, a v noci mam divoke sny a neklidny spanek, pali me žaha. a jsem unavená. Je to teprve 8 dni od sexu, takze na tehotensky test je jeste brzo. Myslite ze jsem mohla otehotnet hned ten prvni týden? Diky za odpoved.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5683 příspěvků 9 inzerátů 26.01.18 18:27

To si piš, že jo!

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 26.01.18 18:27

Mozne to je, ale na tehotenske priznaky bych to nevidela, to je moc brzy myslim…zalezi samozrejme, kdy mas ovulaci…pokud tak brzy po MS, tehotna byt muzes…pri nechranenem styku je tam to riziko vzdy ;)

stinga
Závislačka 3745 příspěvků 7 inzerátů 26.01.18 18:30

@VeruBara těhotná z toho být můžeš, příznaky jsou spíš ze stresu

VeruBara
Nováček 3 příspěvky 26.01.18 18:47
@stinga píše:
@VeruBara těhotná z toho být můžeš, příznaky jsou spíš ze stresu

@stinga toz ja si byla prave jista ze prvni tyde nemuzu otehotnet, az jak mi zacalo byt blbe tak me napadlo jestli nemuzu byt tehotna..

kacka865
Povídálka 30 příspěvků 26.01.18 19:22
muzu byt tehotna

Dobry den, chtela bych se zeptat mela sem nechraneny styk, nedoslo k vyvrcholeni ve me. a vzala sem si postynor dle navodu. menstruace prisla v terminu. tehotenske testy mam negativni zacala sem brat antikoncepci a nedoslo uz k nechranenemu styku.ted mela prijit menstruace a prisla velmi slaba. a tehotenske testy jsou porad negativni. je tu jeste moznost ze sem tehotna

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 26.01.18 19:26

@kacka865 rekla bych, ze spis ne…telo je hodne rozhozeny asi tim postinorem a hned HA…popripade zkus doktora ;)

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 26.01.18 19:45

@VeruBara Možné to je, ale že bys měla 8 dní po sexu těhotenské příznaky, to na to moc nesedí. Ale tím neříkám, že jsi nemohla otěhotnět. Jen to, že je brzy na příznaky. Spíš to asi budou rozhozené hormony.

hani28
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 26.01.18 19:49
@VeruBara píše:
Ahoj holky, mam dotaz. Vysadila jsem hormonalni antikoncepci, kterou jsem brala 9 mesicu, dobrala jsem platicko, nasledne jsem dalsi tyden dostala menstruaci tak jako vzdy, a po tydnu kdy mi skoncilo už jsem si ale dalsi platicko brat nezacala. Je mozne ze bych mohla byt tehotna? Nechraneny sex jsem mela s manzelem pouze 4 dny po skonceni menstruace..v nas­ledujicich dnech mi zacalo byt hrozne zle, hlavne dopoledne, cokoliv sním tak v krku citim pocit na zvraceni, boli me bricho jako kdyz to mam dostat, a v noci mam divoke sny a neklidny spanek, pali me žaha. a jsem unavená. Je to teprve 8 dni od sexu, takze na tehotensky test je jeste brzo. Myslite ze jsem mohla otehotnet hned ten prvni týden? Diky za odpoved.

Ja myslim, ze tehotna byt nemuzes. V te pauze prece ovulaci nemas. A po pauze jsi prasky znova brat nezacala, ale nemyslim, ze by ovulace naskocila tak rychle, ten sex prece musel byt jeste v te ‚chranene pauze‘, maximalne par dni po ni? Nemozne to neni, ale moc pravdepodobne taky ne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.18 19:56
@VeruBara píše:

jako možne to je já otěhotněla první den po skončení mentruace, náhoda je blbec :D

kacka865
Povídálka 30 příspěvků 26.01.18 19:57
@Kukacka123 píše:
@kacka865 rekla bych, ze spis ne…telo je hodne rozhozeny asi tim postinorem a hned HA…popripade zkus doktora ;)

zkusila sem rekla ze pokud jsou testy negativni tak je to v poradku…ale chci mit jistotu

kacka865
Povídálka 30 příspěvků 26.01.18 20:01
@P4ja píše:
@VeruBara Možné to je, ale že bys měla 8 dní po sexu těhotenské příznaky, to na to moc nesedí. Ale tím neříkám, že jsi nemohla otěhotnět. Jen to, že je brzy na příznaky. Spíš to asi budou rozhozené hormony.

bylo to v prosinci

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 26.01.18 20:02

@kacka865 tak pokud jsi byla u dr a nic nevidela, testy negativni, tak asi tehotna nebudes…jako na 100% ti to nerekne nikdo bohuzel :nevim:

kacka865
Povídálka 30 příspěvků 26.01.18 20:04
@Kukacka123 píše:
@kacka865 tak pokud jsi byla u dr a nic nevidela, testy negativni, tak asi tehotna nebudes…jako na 100% ti to nerekne nikdo bohuzel :nevim:

bylo to v prosincu…krvacim hodne slabe ted

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 26.01.18 20:39

@kacka865 tak psala jsi že je to 8 dní po sexu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >