Můžu otěhotnět hned po vysazení antikoncepce?

Anonymní
23.9.20 00:39

můžu otěhotnět hned po vysazení antikoncepce?

Ahoj chci se zeptat cca 7 let jsem brala antikoncepci leverette nevím jak se prášky rozdělují 3 týdny jsem brala žluté pilulky a ten čtvrtý týden bílé po kterých jsem to zhuba 3-4 dostala a rozhodla jsem se ýe je vysadím dr. mi říkal že ty bílé už brát už brát nemusím že jsou stejně prázdné nevím co tím myslel takže jsem dobrala poslední 3 žluté pilulky a bílé vyhodila žlutý naposledy vzatý prášek byl v pondělí 14.9 a pak už žádný ve čtvrtek 17.9 jsem dostala menstruaci která skončila 21.9 večer tedy už kolem půlnoci z 22.9 na 23.9 jsem měla nechráněný sex je možné že bych mohla být těhotná? děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5295
23.9.20 00:46
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat cca 7 let jsem brala antikoncepci leverette nevím jak se prášky rozdělují 3 týdny jsem brala žluté pilulky a ten čtvrtý týden bílé po kterých jsem to zhuba 3-4 dostala a rozhodla jsem se ýe je vysadím dr. mi říkal že ty bílé už brát už brát nemusím že jsou stejně prázdné nevím co tím myslel takže jsem dobrala poslední 3 žluté pilulky a bílé vyhodila žlutý naposledy vzatý prášek byl v pondělí 14.9 a pak už žádný ve čtvrtek 17.9 jsem dostala menstruaci která skončila 21.9 večer tedy už kolem půlnoci z 22.9 na 23.9 jsem měla nechráněný sex je možné že bych mohla být těhotná? děkuji za odpovědi
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jasně, před pár minutami si měla sex a už si těhotná. Hned ráno bych udělala tehotensky test. To by bylo aby nebylo.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3095
23.9.20 03:08

Pul hodiny po sexu je nejvyssi cas na koupi kocarku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5082
23.9.20 06:21

To jsi snad najatá na zvýšení sledovanosti, ne? :lol: :mrgreen: Zjisti si něco o tom, jak se plodí děti. Když tomu dáš aspoň 5 minut, narazíš na slova jako CYKLUS, OVULACE a tak. Teď v tuto hodinu a minutu tedy 100% těhotná ještě nejsi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17026
23.9.20 06:34

Ano, z toho sexu otěhotnět můžeš. Pokud by to bylo nežádoucí, zajdi si do lékárny pro postinor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 07:30

@Janli děkuji za odpověď…ostatní reakce mě mrzí pokaždé když se na něco zeptám jsou tu dost nepříjemní lidé je mi jasné že z minuty na minutu nemohu být těhotná ale já se ptala zda je možné po tomto sexu za těhlech okolnostní otěhotněť je jasné že kdybych otěhotněla že to není hned všechno vím… ale na to jestli jsem hned po sexu těhotná jsem se neptala!!!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama