Můžu otěhotnět když beru antikoncepci?

4.1.21 21:52

Můžu otěhotnět když beru antikoncepci?

Dobrý den chci se zeptat už rok beru pravidelně antikoncepci Ladynette 20 Každý měsíc mívám norlani cyklus 3 dny krvácení zbytek špinění. Při poslední menstruaci jsem krvácela hodně slabě a krvacela jsme pouze jeden den a druhý den jen špinění a další dny už nic. Udělala jsem si těhotenský test, který je negativní zkoušela jsem 2 dny za sebou a stále negativní. Mám neustále nafouklé břicho a občas se mi motá hlava myslíte že jsem těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25425
4.1.21 21:53

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 21:56

Nemyslím si, je možné že se třeba splasili hormony. Je hodně nepravděpodobné že by antikoncepce selhala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6083
4.1.21 21:59

Nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
4.1.21 22:03

Četla jsi někdy příbalový leták k antikoncepci? je tam napsáno, že nemusí dojít vždy ke krvácení, někdy jen může být jen špinění. A pokud nezapomínáš nebo jsi nebrala v poslední době antibiotika, neměla silné průjmy, tak těhotná nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
4.1.21 22:42

Těhotná nejsi, a lepší ještě bude, když partner bude používat kondom, když nechcete dítě, chraňte se oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
4.1.21 23:20

Pokud antikoncepci užíváte podle pravidel a poctivě, je ta šance na otěhotnění absolutně zanedbatelná. „Přes“ antikoncepci otěhotní především ty dámy, které se moc nesnaží brát ji správně. A ani tam to není zase až tak velké riziko…

Jen bych uvedla na pravou míru, že krvácení z vysazení, které máte při braní antikoncepce není menstruace. Je to „falešná“ menstruace a tak by mě nijak neznepokojovalo, že se jednou zachová trochu jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.1.21 03:19

Měla jsem něco podobného první měsíc po začátku brání antikoncepce. Stát se to může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat