Můžu otěhotnět, když má partner málo spermií?

Anonymní
10.11.19 22:09

Muzu otehotnet kdyz ma.partner malo spermii

Holky muze se stat ze sem tehotna kdyz ma partner trochu horsi spermio? Stalo se mi poprve ze mi nedosla menstruace ktera byla pred tim pravidelna. Taky sem poprve po sexu v den ovulace zvedla nohy do polohy svíčky ktera byla mnohými doporucovana. :roll:
Je prosim nekdo komu se zadarilo prirozenou cestou i kdyz mnel partner horsi spermio? Budu rada za kazdou odpoved.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53251
10.11.19 22:19

Samozřejmě, že můžeš. možná je pravděpodobnost nižší, ale pokud má aspoň nějaké OK spermie, tak rozhodně není nulová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
10.11.19 22:22

Nezáleží ani tak na tom kolik je spermií ale jakou mají kvalitu. Nebo jak to říct.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 22:26

Spermiogram ukazal ze ma 9,6 milionu spermii na mililitr stoho 37% pohyblive normalne dopredu. Planujeme jít na IUI a zkouset to dokud to nevyjde ale tohle mne docela zarazi protoze jak sem rekla nikdy pred tim se mi nestalo mit zpozdenou menstruaci. @ugluk dekuji jinak moc za odpoved. :))))

• Citovat
  • Nahlásit
MaM
227
10.11.19 22:55

… stačí jedna „šikovná“ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6439
10.11.19 23:23
@Anonymní píše:
Holky muze se stat ze sem tehotna kdyz ma partner trochu horsi spermio? Stalo se mi poprve ze mi nedosla menstruace ktera byla pred tim pravidelna. Taky sem poprve po sexu v den ovulace zvedla nohy do polohy svíčky ktera byla mnohými doporucovana. :roll:
Je prosim nekdo komu se zadarilo prirozenou cestou i kdyz mnel partner horsi spermio? Budu rada za kazdou odpoved.

Určitě to jde můj partner měl 23% a teď jsem v půlce těhotenství jo a to ještě já nějak to vypadalo bez ovulace mi jsme s tím nijak nepočítali takže docela šok :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
10.11.19 23:51
@Anonymní píše:

Jo, možný to je. Dokonce se může i stát, že to otehotneni přijde rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.19 17:14

Dekuji vsem.za odpoved. Znate treba nekoho kdo to takhle mnel @lovean pokud ti nevadi ze se ptam co vam. doporucovali doktoři? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6439
11.11.19 17:45

No přítel měl cosi na podporu plodnosti nějaké vitamíny a já měla brát hormony ale mi jsme se na vše úplně vykašlali mi jsme si řekli že teď mimco ne že až za pár let ten důvod je jedno a skončilo to překvapením dvěma carkama na testu takže nám pomohlo přestat dítě chtít ale to se těžko dělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.19 20:42

@Hlaholice setkala ses s tim nekdy prosim???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
12.11.19 21:34

@Nikčaaa111 Jo. Nevím, jaké měl manžel výsledky, ale dle doktorů bylo přirozené početí prakticky bez šance před par lety s tím, že se to mělo rychle zhoršovat. Přesto mám s partnerem dítě přirozenou cestou a otěhotněla jsem celkem rychle. A před pár dny jsem zjistila, že jsem znovu těhotná, měli jsme jeden jediný zachráněný styk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.19 22:00

@Hlaholice :) tak to si mne potesila jinak gratuluju. Snad se brzy budu mkc taky pochlubit ze cekam mimi :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
12.11.19 22:30

@Nikčaaa111 Držím ti palce. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.19 14:08

@Hlaholice delala sem test a jsou tam 2 carky

• Citovat