Mohu otěhotnět, když ve mně nebyl všechen ejakulát?

Anonymní
29.8.21 10:57

Mužu otěhotnět když nebyl cely ejakulat ve mneě?

Můžu otěhotnět když manžel ejakuloval ven pak se lehce utrel a znovu šel do mě, asi po minutě ho dal zpátky do mě a ještě si ho před tím naslinil a by to nebolelo. Asi 13 hodin po tom jsem si vzala Postinor 2 (akutní antikoncepce)
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.8.21 11:02

Můžeš, pokud se opravdu jen LEHCE utřel. Ale pokud sis vzala Postinor, tak ne. Ale náhoda je blbec, podobných diskuzi tu je spoustu. V tvém případě bych se ale nebála.

• Citovat
  • Nahlásit
24538
29.8.21 11:05

No můžeš, ale s tím postinorem je malá šance, záleží v jaké fázi cyklu jsi byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10887
29.8.21 11:13

Poķud zrovna proběhla ovulace tak Postinor nemusí fungovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
29.8.21 11:17
@Anonymní píše:
Můžu otěhotnět když manžel ejakuloval ven pak se lehce utrel a znovu šel do mě, asi po minutě ho dal zpátky do mě a ještě si ho před tím naslinil a by to nebolelo. Asi 13 hodin po tom jsem si vzala Postinor 2 (akutní antikoncepce)
Děkuji

A to mu hrablo nebo co se stalo? Postinor je pekny sajrat, poresila bych antikoncepci.
Divim se, ze jsi to dovolila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
29.8.21 11:20

Toto je snad džouk. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
29.8.21 11:22
@Angry_birds píše:
Toto je snad džouk. :zed:

No taky mam dilema…to si reknes, takhle hloupy nikdo byt nemuze, jenze pak se zamyslis, kdo jiny by to udelal, nez hloupy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
29.8.21 11:32
@Tarena píše:
No taky mam dilema…to si reknes, takhle hloupy nikdo byt nemuze, jenze pak se zamyslis, kdo jiny by to udelal, nez hloupy. :nevim:

Tvoje teorie je správná. :palec:
Byla jsem v SZ ujištěna, že je to realita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
29.8.21 11:38

Relativně bych chápala tuto otázku u holky, která měla svůj první sex. Ale s manželem?! Vážně? :roll: To musí být snad vtip…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
29.8.21 11:44

Ne byl to přítel, ale byla bych ráda za odpověď a ne řešit další věci okolo. Když nebyl cely ejakulat ve mne tak by to mohlo být v pohode ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
29.8.21 11:56

Stačí kapka a už to ťapká..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18519
29.8.21 12:10

Neverim ze se na tohle ptá dospělá ženská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24538
29.8.21 12:13
@Fjfj20 píše:
Ne byl to přítel, ale byla bych ráda za odpověď a ne řešit další věci okolo. Když nebyl cely ejakulat ve mne tak by to mohlo být v pohode ne?

Stačí jedna kapka, nemusí to být celé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
29.8.21 12:13
@Fjfj20 píše:
Ne byl to přítel, ale byla bych ráda za odpověď a ne řešit další věci okolo. Když nebyl cely ejakulat ve mne tak by to mohlo být v pohode ne?

K tehotenstvi staci jedna spermie.
Uzila jsi Postinor, ale pokud to bylo behem ovulace, tak nemusi byt ucinny. Priprav se na to, ze ti rozhodi cyklus, muzes mit spineni ze spadu hormonu.

Vice ti k tomu nikdo nerekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
29.8.21 12:14
@Ortaine píše:
Stačí kapka a už to ťapká..

Ja znam „Staci kapka a jsi taťka“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit