Můžu otěhotnět napoprvé?

22
8.8.20 16:12

můžu otěhotnět na poprvé?

Dobrý den, chci se zeptat. s přítelem jsme měli sex před čtyřmi dny, menstruaci mám mít za 8 dní, přítelovi to ujelo, na těhotenský test je ještě brzo tak se chci zeptat, myslíte že bych mohla být v tom na první pokus? nevidím na sobě žádné extra změny možná jen mi přišlo že mám citlivější prsa kolem bradavek. HA neberu. :jazyk:
je mi jasný že můžu být v tom, ale jak velká je asi pravděpodnost

Příspěvek upraven 09.08.20 v 05:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
637
8.8.20 16:13

Jo můžeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
8.8.20 16:13

Zkus hádat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7344
8.8.20 16:16

@sarinkos Nemůžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5265
8.8.20 16:27

Jo můžeš. Já jsem otehotnela 2× na první pokus. Příznaky jsem neměla, ale menstruace nepřišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5021
8.8.20 16:33
@Annabela11 píše:
@sarinkos Nemůžeš
:roll: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
8.8.20 16:40

Člověk by předpokládal, že když je někdo dostatečně zralý na to, aby prováděl sex, že by měl být už trochu informovaný a něco o tom ví.

Samozřejmě, že otěhotnění je možné i poprvé.
Pokud to příteli ujelo, proč jste to neřešili hned?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1587
8.8.20 16:43
@milami píše: Člověk by předpokládal, že když je někdo dostatečně zralý na to, aby prováděl sex, že by měl být už trochu informovaný a něco o tom ví.Samozřejmě, že otěhotnění je možné i poprvé.
Pokud to příteli ujelo, proč jste to neřešili hned?

Možná proto, že to je troll… pro změnu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13660
8.8.20 16:47

@sarinkos buď si úplně vypatlana, v tom případě doporučuji nekukat, nebo troll. Doufám že to druhé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5273
8.8.20 16:50

Napoprvé je to v poho a pak kazda lichá soulož. Taky má přestupný rok 29. Března to je v pohodě. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41954
8.8.20 16:57

Tak už tím, že zakládáš tuhle diskusi je jasné, že víš že těhotná být můžeš… Čekej na MS, buď přijde a nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
8.8.20 17:52

Když jsem chodila do devítky, mela „poprvé“ jedna holka z o rok nižšího ročníku. Nyni má 15 letého syna. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
8.8.20 17:54
@ludmilaadamkova píše:
Napoprvé je to v poho a pak kazda lichá soulož. Taky má přestupný rok 29. Března to je v pohodě. :palec:
😂 😂 😂 😂
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7344
8.8.20 21:17

@rozand To byla ironie :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 20:58
@sarinkos píše:
Dobrý den, chci se zeptat. s přítelem jsme měli sex před čtyřmi dny, menstruaci mám mít za 8 dní, přítelovi to ujelo, na těhotenský test je ještě brzo tak se chci zeptat, myslíte že bych mohla být v tom na první pokus? nevidím na sobě žádné extra změny možná jen mi přišlo že mám citlivější prsa kolem bradavek. HA neberu. :jazyk:
je mi jasný že můžu být v tom, ale jak velká je asi pravděpodnostPříspěvek upraven 09.08.20 v 05:38

Ahoj, podle toho co píšeš těhotná byt určitě můžeš, ale každopádně pravděpodobnost otěhotnení za předpokladu že oba partneři jsou zdravý a dojde k nechráněnýmu styku v plodních dnech je i tak jen 15 až 25%. Jsem v podobné situaci. Podle všeho ovulace proběhla dneska nebo proběhne zítra a dnes v noci to přítel poslal dovnitř v plný parádě. Asi ho napadlo že by to byl hezký narozeninový dárek :D Miminko sice neplánujem, ale vím, že by nám to nevadilo. Hodně velkou roli ale hraje psychika. Hlavně se nestresuj a v klidu počkej jestli ti dorazí menstruace, pokud se spozdí pak je na místě test. Dřív to nemá smysl.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama