Můžu otěhotnět po revizi v šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 17:02
Můžu otěhotnět po revizi v šestinedělí

Ahoj v únoru 20.2.2019 jsem podstoupila revizi, úmrtí plodu ve 12tt. Pricinou byla srazenina, která zacpala pupečník, mi pozdě zjistili Leidenskou mutaci, která se ale už v druhém těhotenství dá eliminovat, že se od začátku píchá fraxiparine a dopadá to v pořádku. S přítelem jsme spolu spali na ostro v šestinedělí. A špinění bylo na střídačku někdy vůbec a někdy silnější. Teď už je duben a doktor mi dal hormony, aby se mi srovnal cyklus a ustoupilo krvácení. Noted mám divné příznaky, jsem unavená, je mi na blinkani, pořád chodím čůrat. Z testu nic nezjistim, protože mám pořád HCg35 jednotek. Mohlo se to stát? Máte něco zkušenosti? Jsem jinak druhorodicka

Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 14.04.19 17:19

Mohlo, ale pěkně riskuješ…

P4ja
Echt Kelišová 8575 příspěvků 14.04.19 17:51

Můžeš. I po porodu lze otěhotnět i v šestinedělí. Jen to pro tělo není dobré. I proto se to šestinedělí doporučuje dodržet.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 14.04.19 18:04

Otěhotnět samozřejmě můžeš, záleží kdy po tom potratu nastoupí ovulace, ale riskuješ. Je to velký zásah do těla a je dost pravděpodobné, že by se další těhotenství neudrželo. Mě dr nedoporučovala otěhotnět alespoň 2 cykly po samovolnému potratu, s revizí máš ještě větší zásah do těla a menší pravděpodobnost že se to další hned udrží, nehledě na zavlečení nějaké infekce do těla…

Váš příspěvek
Reklama