Můžu otěhotnět při kojení bez MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misa147
Kecalka 218 příspěvků 22.01.17 19:56
Muzu otehotnet pri kojeni bez ms

Jsem 5 mesicu po porodu muzu otehotnet pri plnem kojeni ms jsme zatim nemela nebo mozna jen po 6ti nedelce a od te doby nic! Pocita se treba ovulace od te prvni ms kdyz dalsi nebyly?

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9858 příspěvků 22.01.17 19:58

Muzes otehotnet. Kojeni neni antikoncepce

mota
Kecalka 112 příspěvků 22.01.17 20:03

Jj, otěhotnět můžeš. Doktorka mi říkala, že první ovulace může proběhnout před první ms. Doufám, že jsem to nepomotala

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 22.01.17 20:04

Ovulace predchazi menstruaci, tudiz t vubec nemusis dostat. Jako pokzd by vam pripadna nehoda nevadila, tak se chranit nemusite, maly vekovy rozdil ma mnoho vyhod, ale pikud dite v dohledne dobe nechces, tak se chranit budete muset.

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 22.01.17 20:06

Mmch, jakykoli vykyv v kojeni muze ovu nastartovat a predpokladam, ze kolem pul roka zacnes s prikrmy, snizi se poptavka po mliku a uz se muzou dit veci.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 22.01.17 20:14

Nejdriv nastava ovulace, potom teprve menstruace, takze ano, muzes otehotnet. Nekde jsem cetla, ze prvni cyklus po porodu byva anovulacni, abys byla „upozornena“, ze zacinas byt plodna. Ale moc bych na to nespolehala a u me tomu tak rozhodne nebylo.

viky23
Neúnavná pisatelka 16333 příspěvků 22.01.17 20:17

Muzes otehotbet v prvnim cyklu kdy prijde ovulace a menstruace teprve prijde. U dcery se dostavila v pulroce male a to jsem kojila hodne a u syna v 10mesicich a taktez jsem porad hodne kojila. Takze tak, pred prvni ms muzes v klidu otehotnet ;)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 22.01.17 20:22

Stát se to může, pokud trefíte tu první ovulaci, po který by za normálních okolností následovala první MS. Ale taky přes veškerou snahu nemusíš otěhotnět lidně po celou dobu kojení, každý to má jinak. já poprvý dostala první ms 11m po porodu, takže první ovulace cca v 10,5m dítěte, podruhý až ve skoro 23m, takže dřív jak v jeho 22,5 bych neotěhotněla, i kdybych se stavěla na hlavu. teď má třetí prcek 2 roky, a první ms zatím nikde. Ale jiný maminky ji dostanou i přes kojení klidně ve 2m dítěte, může to přijít kdykoliv. zítra, nebo za rok, nebo ještě pozdějc.

IvetaHradecka
Kecalka 163 příspěvků 22.01.17 20:31

Mně se to povedlo. Malého jsem kojila, menstruace nikde a když mu bylo 17 měsíců, tak jsem zjistila, že jsem těhotná. Takže bez menstruace jsem už nějaký ten rok a užívám si to :lol:

misa147
Kecalka 218 příspěvků 22.01.17 20:35

No u nas to byla nehoda pri sexu :/ dalsi dite urcite neprichazu v uvahu :/ takze se budu modlit abych tehotna fskr nebyla :/ ja z roho zblaznum kdy vybec delat test protoze nevim kdy by mela byt pripadna ms

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 22.01.17 20:47
@misa147
@misa147 píše:
No u nas to byla nehoda pri sexu :/ dalsi dite urcite neprichazu v uvahu :/ takze se budu modlit abych tehotna fskr nebyla :/ ja z roho zblaznum kdy vybec delat test protoze nevim kdy by mela byt pripadna ms

Tímto jsi tomu fakt pomohla :?

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 22.01.17 20:47

Jasne ze jo, na tu babskou povidacku uz doplatilo hooodne holek

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 20:47

@misa147 Udělej si ho za 2-3 tydny od te nehody. A pokud dalsi dite nechces, tak vol antikoncepci, pri ktere nedochazi k nehodam.

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 22.01.17 21:58
@misa147 píše:
No u nas to byla nehoda pri sexu :/ dalsi dite urcite neprichazu v uvahu :/ takze se budu modlit abych tehotna fskr nebyla :/ ja z roho zblaznum kdy vybec delat test protoze nevim kdy by mela byt pripadna ms

3 týdny od nehody, pokud mezitím nenastane jiná nehoda… Jako ta pravdepodobnost je určitě nižší než když se při pravidelném cyklu trefíte do plodných dnů, ale stát se může.

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 22.01.17 22:13

@misa147 Z podobne nehody mam dceru… ano muzes otehotnet. Pokud dalsi dite nepripada v uvahu tak upaluj na pohotovost pro Postinor ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >