Můžu otěhotnět z předčasný ejakulace na kondomu?

Anonymní
26.6.21 14:14

Můžu otěhotnět z předčasný ejakulace na kondomu?

Dobrý den. Mám menstruaci a milovala jsem se s přítelem. Sáhl si na penis kde měl předčasný ejakulat a pak si s těmi rukama sahal na kondom s kterým jsme to dělali. Mohla bych takto otěhotnět?
Plodné dny mám mít až od 5.7. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22437
26.6.21 14:18

Ne, když nemáš plodné dny, tak těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20902
26.6.21 14:29

Jak víš kdy máš plodné dny? jestli podle pitomých kalkulaček tak ty jsou nespolehlivé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
26.6.21 14:31

Mohla. 100% ochrana je jen celibát ;)
Když opomenu, že to byla pěkná kravina, co udělal, tak je ta pravděpodobnost docela malá. Pokud máš cyklus pravidelný a s velkou jistotou víš (třeba podle měření BT), že plodné dny budou až kolem toho pátého, nebála bych se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 14:31

@ka2ka Dělám si ho podle víc kalkulaček no. A cyklus mám 28 dní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 14:32

@Taka Mám si pro jistotu koupit Postinor? :(

• Citovat
  • Nahlásit
20902
26.6.21 14:33
@Anonymní píše:
@ka2ka Dělám si ho podle víc kalkulaček no. A cyklus mám 28 dní.

ale to neznamená že máš fakt plodné dny v půlce cyklu, takže pokud to nevíš jistě tak by ve mě červík hlodal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 14:37

@ka2ka to máte pravdu. mám si projistotu koupit Postinor? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
20902
26.6.21 14:42
@Anonymní píše:
@ka2ka to máte pravdu. mám si projistotu koupit Postinor? :,(

to si musíš rozhodnout ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
26.6.21 14:54

Já si občas říkám, jestli jsou ty dotazy myšleny vážně… podobný dotaz skoro denně. Já když začínala se sexem, tak jsem snad už věděla, jak tělo funguje atd., to je prostě základ…nevím, kolik ti je, ale ještě se trochu vzdělej ;)
Těhotná skoro určitě nejsi, zda užít postinor je na tobě. Příště buďte lépe připraveni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
26.6.21 17:04

Další diskuze…jenom protože se to u tebe liší co se týče techniky tak je odpověď vždy stejná jako v těch ostatních 1000 diskuzí.
Ne nejsi těhotná, ne nebrala bych ani postinor až tak plodná nebudeš.
Prosím Tě nesexuj jen s kondomem pokud se tak bojíš úplně nejlíp nesexovat vůbec!
Kombinuj ochranu, to je podle mě nejlepší rada pro tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
26.6.21 20:56

Je správné, že Ti menstruace nezkazila schůzku a i během ní ses s přítelem bez rozpaků a bez zábran naplno milovala. Zkušené páry to tak dělají pravidelně, a když se to naučíš i Ty, bude to v pořádku. Při menstruaci je nebezpečí otěhotnění minimální, i kdyby se přítel neoblékl a pustil to do Tebe. Nebezpečí z toho mála, co na prstech přenesl na kondom, je malé i v plodných dnech. Kdyby jsi použila Postinor, mohl by se Ti narušit menstruační cyklus a to by Tě přivedlo do nejistoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat