Můžu otěhotnět znovu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 15:40
Můžu otěhotnět znovu

Ahoj potřebuji radu v květnu se nám po roce zadarilo otěhotnět bohužel jsem samovolně potratila od té doby nic. Jsem zdravá, ale přítel byl teď na spermografu a vyšlo nám teratozoospermie a astenozoospermie. K lékaři jdeme až 7 února. Chci se jen zeptat když se pořád snažíme, mohl na tohle mít vliv ten potrat a je možné se snažit a o zdravé mimi nebo radej počkat až do toho února a dávat si pozor. Děkuju

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 15:44

Přidávám jen že vitamíny máme koupené a do února je bude papkat.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13487 příspěvků 13.12.18 15:48

ty už jsi se tu ptala včera vid?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 15:50

Ano ale teď mne zajímá jestli na to mohhlo mít vliv ten potrat. A kdyby se nám teď zadarilo jestli by to šlo a hlavně zdravé. Do února přece jen daleko

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17036 příspěvků 13.12.18 15:54
@Anonymní píše:
Ano ale teď mne zajímá jestli na to mohhlo mít vliv ten potrat. A kdyby se nám teď zadarilo jestli by to šlo a hlavně zdravé. Do února přece jen daleko

a nechcete si hlavně přítel - upravit životosprávu? Na kvalitu spermií má významný vliv a samozřejmě zvyšuje šance na úspěšné těhotenství. Určitě nějaké mezery najdete. A můžete začít hned :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 15:57

@pe-terka na tom se pracuje :slight_smile: kouření oba sme přestali a trošku ten jídelníček a zacnem chodit plavat

skorotehotna
Kecalka 386 příspěvků 13.12.18 16:08

A přítel papka i zdrave věci?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 16:29

@skorotehotna teď začínáme oba ale Teda je možné se snažit i s takovým výsledkem já jen aby se to znovu neopakovalo ten potrat a hlavně ať je mimi v budoucnu zdravé

Pandulka
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 13.12.18 16:33

Problém může být ta morfologie. Když jsem se po tom pídila po různých fórech a poradnách, tak 50% doktorů tvrdí, že když už žena otěhotní i přes špatnou morfologii, tak nemá cenu ji řešit a nemá vliv na potrat a cca 50% doktorů tvrdí, že zhoršená morfologie může být příčinou potratu.
Ve výsledku myslim, že na to ti nikdo neodpoví. Stejně s tim nic moc nenaděláš…

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13487 příspěvků 13.12.18 18:28
@Anonymní píše:
@skorotehotna teď začínáme oba ale Teda je možné se snažit i s takovým výsledkem já jen aby se to znovu neopakovalo ten potrat a hlavně ať je mimi v budoucnu zdravé

ale to ti nikdo nikdy u nikoho nezaručí :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >