Můžu otěhotnět znovu

Anonymní
13.12.18 15:40

Můžu otěhotnět znovu

Ahoj potřebuji radu v květnu se nám po roce zadarilo otěhotnět bohužel jsem samovolně potratila od té doby nic. Jsem zdravá, ale přítel byl teď na spermografu a vyšlo nám teratozoospermie a astenozoospermie. K lékaři jdeme až 7 února. Chci se jen zeptat když se pořád snažíme, mohl na tohle mít vliv ten potrat a je možné se snažit a o zdravé mimi nebo radej počkat až do toho února a dávat si pozor. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.12.18 15:44

Přidávám jen že vitamíny máme koupené a do února je bude papkat.

• Nahlásit
  • Citovat
18472
13.12.18 15:48

ty už jsi se tu ptala včera vid?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.18 15:50

Ano ale teď mne zajímá jestli na to mohhlo mít vliv ten potrat. A kdyby se nám teď zadarilo jestli by to šlo a hlavně zdravé. Do února přece jen daleko

• Nahlásit
  • Citovat
22096
13.12.18 15:54
@Anonymní píše:
Ano ale teď mne zajímá jestli na to mohhlo mít vliv ten potrat. A kdyby se nám teď zadarilo jestli by to šlo a hlavně zdravé. Do února přece jen daleko

a nechcete si hlavně přítel - upravit životosprávu? Na kvalitu spermií má významný vliv a samozřejmě zvyšuje šance na úspěšné těhotenství. Určitě nějaké mezery najdete. A můžete začít hned :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.18 15:57

@pe-terka na tom se pracuje :slight_smile: kouření oba sme přestali a trošku ten jídelníček a zacnem chodit plavat

• Nahlásit
  • Citovat
13.12.18 16:08

A přítel papka i zdrave věci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.18 16:29

@skorotehotna teď začínáme oba ale Teda je možné se snažit i s takovým výsledkem já jen aby se to znovu neopakovalo ten potrat a hlavně ať je mimi v budoucnu zdravé

• Nahlásit
  • Citovat
Pandulka
13.12.18 16:33

Problém může být ta morfologie. Když jsem se po tom pídila po různých fórech a poradnách, tak 50% doktorů tvrdí, že když už žena otěhotní i přes špatnou morfologii, tak nemá cenu ji řešit a nemá vliv na potrat a cca 50% doktorů tvrdí, že zhoršená morfologie může být příčinou potratu.
Ve výsledku myslim, že na to ti nikdo neodpoví. Stejně s tim nic moc nenaděláš…

• Nahlásit
  • Citovat
18472
13.12.18 18:28
@Anonymní píše:
@skorotehotna teď začínáme oba ale Teda je možné se snažit i s takovým výsledkem já jen aby se to znovu neopakovalo ten potrat a hlavně ať je mimi v budoucnu zdravé

ale to ti nikdo nikdy u nikoho nezaručí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama