Mohu otěhotnět 11 nebo 5 dní před MS?

17.11.19 09:22

Muzu otehotnit 11 dni nebo 5 dni pred.MS

Dobrý den, chci se zeptat, jsem z toho hotova a zoufala, s pritelem jsme se rozešli…asi za tyden na to sme se potkali tak sme se dali do &řeči a i se bohuzel vyspali s kondomem ale kondom praskl, vetsina byla v kondomu spermie ale určitě se i dostali do mne. :( od kvetna mam MS vselijak, červen byla 22.. Červenéc 21
Srpen 22
září 27
Rijen 22
A ted ma přijít byd 22 a nebo 27…takze 11 dni do ms a nebo 5 dni do ms. Je sance otehotnet… Od vcera mne boli i břicho v podbřišku a v krizi ze bych to mela dostat, a to mam vzdy tak tyden pred Ms a z do zacatku ms tak prave vubec nevim když mi zacali uz predmenstrulacni bolesti…
Je pro jistotu nejaky prasek kdyz jsem v sobotu mela teda sex a vzala bych jo az v pondeli? A jeste kdybych tehotna nebo se spermie nedostalo do mne do vnitr a ja jen plasim tak ublizi mi nejak ten prasek??.. Moc vam dekuji za odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.11.19 11:11

@Jaru-nka pokud nechceš být těhu tak si zavolej na gyndu ať ti napíše recept na potratovou tabletu stojí kolem 700 Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4982
17.11.19 11:42

@Misicka224 proč na gyndu pro potratovou pilulku?? V lékárně na občanku ti prodají prášek „po“. Můžeš si ho vzít v pondělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 11:47

No holky jenže ta otazka :D kdyz nebudu a vezmu si prasek zbytecne co se stane? Muze se mi neco stát? Nebo zpoždit Ms nebo cokoliv? A zas kdyz ho vezmu a budu tak se ma stat co? A jak to poznam, ze jsem byla nebo nebyla, kdyz vezmu ten prasek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4982
17.11.19 11:51

@Jaru-nka nestane se ti nic. Maximálně ti to trochu rozhodí cyklus. Což je urcite lepší, než nechtěné těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 12:00

Takze kdyz dnes si koupim ten postinor a vezmu ho za zhruba po 30hod tak tehotna nebudu???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 13:11

@karkarka v lékárně už není volné prodejny na op jen na receptrekla mi to sestra na gynde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 14:55

Uz ho mam v sobe holky, musela jsen 2 na raz v lékárně je volne prodejny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4982
17.11.19 15:00

@Misicka224 tak to ti lhala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 15:59

Holky myslite ze zabere kdyz jsem si ho vzala asi zhurba tak po 26-27 hodinach? To je blbost aby se mi za 1 den oplodnio vajicko a slo hned do delohy kdyz ten proces trva zhuruba v rozmezí 3 dny az tyden ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4982
17.11.19 17:25

@Jaru-nka zabere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 18:37

Dekuji… Jeste jsem se chtela zeptat, jak jsem ten Postinor mela brat? V lékárně řekli ze si mam vzít oba co tam jsou společné, ale na diskuzich čtu ze si vzali 1 a po 12 hod 2 tak ted mam zas strach jestli sem neudelala neco špatně :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama