Můžu platit kartou Maestro, když je psané pouze Mastercard?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 14:47
můžu platir kartou maestro, když je psane pouze mastercard?

Ahoj,

mám blbý dotaz, proto anonym, jsem asi už uplně blba. Žiju v zahraničí a udělala jsem si zde v bance učet, mám kartu maestro, nejde s ní platit přes paypal apod..má o jeedno číslo méně. ted jsme dělala nákup online - potraviny a platba bude v neděli při závozu, avšak uvědomila sjem si, že platby kartou akceptují visa, mastercard apod, nemají tam psané maestro, ale maestro je pod mastercard, není? nevíte, budu s ní moc zaplatit, když tam nebylo konkértně jmenované maestro, ale jen mastercard?

Reakce:

Mar89
Kecalka 489 příspěvků 04.05.18 15:26

Pokud není uvedeno konkrétně, že berou Maestro, tak si myslím, že tuto kartu akceptovat nebudou.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 04.05.18 15:36

MasterCard a Maestro není to samé. Je v nich velký rozdíl a zaplatit s ní nejspíš nemůžeš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >