Můžu podat trestní oznámení když platí částečně alimenty?

Anonymní
17.2.21 16:58

Můžu podat trestní oznámení když platí částečně alimenty

Ahoj, můžu podat trestní oznámení když otec syna platí alimenty jednou za 3 měsíce a nedává mi celou částku??
Díky za odpověďi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
825
17.2.21 17:24
@Anonymní píše:
Ahoj, můžu podat trestní oznámení když otec syna platí alimenty jednou za 3 měsíce a nedává mi celou částku??
Díky za odpověďi

Trestni oznameni muze podat kdokoliv kdykoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 17:45
@Anonymní píše:
Díky za odpověďi

Resim to same. Az na to ze ditete neplatic neplati uz od ledna a ani korunu. Ano muzes podat po 3nezaplacenych mesicich a nepomuze mu ani cast zaplaceneho. Vzhuru do toho a drzim palce, at z toho blba alimenty vytriskach. Ma exekuci na vyzivne a pres to neplati?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 17:53
@Anonymní píše:
Resim to same. Az na to ze ditete neplatic neplati uz od ledna a ani korunu. Ano muzes podat po 3nezaplacenych mesicich a nepomuze mu ani cast zaplaceneho. Vzhuru do toho a drzim palce, at z toho blba alimenty vytriskach. Ma exekuci na vyzivne a pres to neplati?

Dekuji, nene nema ekekuci.ale pokazdy dva mesice nic,3 mesic zaplati nakou cast a takhle porad dokola. a me uz dosla trpělivost.
A tobě též drzim palce

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 18:05
@Anonymní píše:
Dekuji, nene nema ekekuci.ale pokazdy dva mesice nic,3 mesic zaplati nakou cast a takhle porad dokola. a me uz dosla trpělivost.
A tobě též drzim palce

Tak zadne TO nepodavej, zajdi na EXEKUTORSKY URAD a podej na nej exekuci za dluzne a bezne vyzivne, neboj pro tebe zdarma a panacek bude calovat exekucni vylohy. To jsem udelala i ja a dluznou mu strhavali z platu i bezne vyzivne kazdy mesic, pak zacal podnikat a nemaji na nej zadnou paku jen mam moznost podat TO. Najdi s na netu nejblizsi exekutorsky urad a jednej, nejlip kdyz budes vedet jeho zamestnavatele, adresu, c. uctu a tim jim urychlis praci, oni si to proveri a podaji zamestnavaleli srazky z platu a budou ti pravidelne chodit penize. Dekuju u me to je horsi, jak z nej vymlatit vyzivny

• Citovat
  • Nahlásit
19390
17.2.21 18:19
@Anonymní píše:

po 4 ne po 3, ideálně tam jít až ten pátý měsíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 18:22
@Keyllah píše:
po 4 ne po 3, ideálně tam jít až ten pátý měsíc…

Po 3, primo exekutorsky urad me to rikal

• Citovat
  • Nahlásit
19390
17.2.21 19:23
@Anonymní píše:
Po 3, primo exekutorsky urad me to rikal

na TO je přímo v zákoně uvedeno, pokud neplatí po dobu delší než 4 měsíce…je celkom jeno, co říká exekutor, policie jede podle zákona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 20:50

Mě nezaplatil ex druhy měsíc plné výživné ale jen půlku, sla jsem za známým právníkem, který pracuje v exekutorske kanceláři, ten mu poslal zatím výzvu k zaplacení dlužné částky, dal termín do konce dalšího týdne s tím, ze to bude bez penále a dalších plateb navíc, pokud do termínu dlužné peníze nebudou na úctě předává dluh k vymáhání exekutorovi a tím ze dluzna částka bude navýšena o odměny exekutora.
U nás bylo dobre, ze ex byl zaměstnaný na vysoké pozici a nemohl si dovolit, aby mu do firmy přišla exekuce na plat na výživné.
Tak jen tip co kdyby mu právník poslal výzvu k zaplavení? Alespoň uvidí ze se něco deje a hodláš pro to udělat vic.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat