Můžu porodit, když mám kontrakce po 7 minutách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sunnyess
Ukecaná baba ;) 1780 příspěvků 24.09.14 14:23
Můžu porodit, když mám kontrakce po 7 minutách?

Ahoj holky, mám kontrakce už od převčíra 22h, včera navečer jsem už byla i v porodnici a poslali mě domů. Celou noc a celej dnešek mám opravdu silné kontrakce, ale pořád po třeba 7 minutách. Třeba 2× to je po 5-ti, pak po 7-mi, pak třeba zase po 6-ti. Už nemůžu, jsem unavená, 2 noci jsem nespala. Přemýšlím, jestli teď do porodnice zase nejet, i když ty bolesti nemám po těch 5 min. Jsem už hotová, takhle ani nebudu mít sílu tlačit. Měla jste to některá podobně? Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 24.09.14 14:25

Já se z deseti dostala na sedm a pak to šlo dost rychle, takže bych do porodnice určitě jela.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 24.09.14 14:26

@Sunnyess Když to není pravidelné, tak to ještě není úplně na porod, ale může se to během půlhodiny změnit… vypadá to na dlouhý porod. Voda neodtekla? A kdy máš termín…

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 24.09.14 14:27

Já myslela taky kdovíjaký nemám kontrakce… a pak :zed: přeji, ať je to brzy za tebou.

Lemuska
Kelišová 5342 příspěvků 24.09.14 14:28

Já takhle měla kontrakce i na porodním křesle. Pořád po cca 5ti minutách. Soucítím s tebou :hug: Osobně bych do porodnice vyrazila. Přeji, ať to máš brzo za sebou :kytka:

Crystal87
Generální žvanilka 23943 příspěvků 24.09.14 14:28

Ja stahy nemela pravidelne nikdy a presto to byl porod. Radeji bych zajela.

Lemuska
Kelišová 5342 příspěvků 24.09.14 14:30
@avm3 píše:
@Sunnyess Když to není pravidelné, tak to ještě není úplně na porod, ale může se to během půlhodiny změnit… vypadá to na dlouhý porod. Voda neodtekla? A kdy máš termín…

Jinak ja je měla nepravidelné vlastně pořád…u obou dětí. Tohle ti nikdo neřekne. Měli by tě vyšetřit, jestli zaniká branka…atd. Tak tfuj tfuj :hug:

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 24.09.14 14:30

Asi bych jela. Ne každá má úplně pravidelné kontrakce :nevim: :kytka:

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 24.09.14 14:31

Já to takhle měla týden před termín, střídaly se mi hodně silné bolesti po 3-12 minutách, celé noci jsem nespala, maximálně jsem občas vytuhla vyčerpáním na chvilku, vana nepomáhala a z porodnice mě poslali domů, že to je planý poplach. Po 3 dnech to nakonec přešlo a porod přišel den před termínem, začal postupným odtokem plodovky, porodila jsem přesně na termín. Ale ty to máš víceméně pravidelné, já bych pro jistotu na kontrolu zajela, ne každá žena má bolesti úplně pravidelné, tak ať neporodíš doma, aspoň budeš vědět na čem jsi :kytka:
Kolik jsi tt?

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 24.09.14 14:32

Me s timhle malem poslali domu s poslickama ale nedala sem se :lol:

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 24.09.14 14:33
@Lemuska píše:
Jinak ja je měla nepravidelné vlastně pořád…u obou dětí. Tohle ti nikdo neřekne. Měli by tě vyšetřit, jestli zaniká branka…atd. Tak tfuj tfuj :hug:

Tak já bych jela jen proto, že už bych nemohla a vydupala si něco… ono přirozený porod je strašně hezká věc, lae po 24 hodinách toho má asi každá až až (to teda trochu mimo :D).

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 24.09.14 14:34

Já jsem to měla spíš naopak - odteklo trošku vody, kontrakce po 4 minutách, ale slaboučké a jinak se vůbec nic nedělo, pořád zavřená na 7 západů a stejně si mě tam nechali a pomáhali, jak se dalo - jestli to bylo dobře nebo špatně, těžko říct… :nevim:

Halibar
Kelišová 6354 příspěvků 24.09.14 14:39

Ja je taky mela nepravidelne, sice ne po 7 minutach, ale treba po 5, pak po 1 minute, pak hned dalsi…

pavlulinka
Povídálka 30 příspěvků 24.09.14 14:40

Já měla taky úplně nepravidelné kontrakce, po 7 i po 8 min, ale pak taky třeba po 1min, ale byly bolestivé, tak jsme jeli. Dr mě prohlídla, řekla, že to na porod není, na monitorech slabé kontrakce. za pět minut přišla znova a byla jsem otevřená na šest cm:)Přijeli jsme v osm a ve třičtvrtě na 11 se malá narodila:) Takže já bych to zkusila :) :)

Lemuska
Kelišová 5342 příspěvků 24.09.14 14:45
@avm3 píše:
Tak já bych jela jen proto, že už bych nemohla a vydupala si něco… ono přirozený porod je strašně hezká věc, lae po 24 hodinách toho má asi každá až až (to teda trochu mimo :D).

Mi to povídej :roll: Vzpomínám na svůj první, nekonečný porod. Proto s ní tak soucítím. Ještě že to má konec, i když v tu chvíli není nikomu do zpěvu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >