Mužů porodit předčasně kvůli genům?

2
5.6.21 21:16

Mužů porodit predčasně geny

Zdravím dámy
Jsem tady nová. Chtěla jsem se zeptat jestli nevíte nebo aji co si myslíte.
Můj přítel s kterým teď čekáme miminko (zítra budu 24+0tt) se narodil v 7 měsíci. Jeho otec i matka tak samo.
Můj dotaz zní jestli se to muže stát i mě že porodím dřív tím pádem. Z mojí strany a mé rodiny předčasný porod nebyl.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64236
5.6.21 21:17

@Babzie ne, je to nesmysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4349
5.6.21 21:22

Já jsem se narodila ve 27tt a sourozenci taky tak… taky mě to napadlo, jestli to může být dědičné… a není… 2× jsem rodila ve 40tt a na potřetí to vypadá podobně. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
5.6.21 21:24

Dobře děkuji. Tohle je moje druhé těhotenství a tak mě to napadlo jestli to nemůže být dědičné. (Partnera mám jiného teď při druhém)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99816
5.6.21 21:27

@Babzie těžko, nemyslím si. Já i bratr jsme sedmiměsíční, já obě děti donošené do devátého měsíce, dcera vnučku taky donosila do devátého. Tam budou spíš jiné faktory než geny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1749
5.6.21 21:55

Moje máma 2× těhotná a 2× předčasný porod a komplikovaný tehotenstvi. Já tehotenstvi úplně bez problému a rodila jsem ve 42tt :mrgreen:
Podle mě je to blbost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
5.6.21 21:55

@Babzie blbost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 21:59

Těžko říct…já jsem se narodila 37tt a své tři děti jsem měla 35tt a 2× 37tt :think: Spíš bych se u sebe ale klonila k tomu, že na mě bylo dítě okolo 2,5kg tak akorát, víc už prostě tělo nedávalo :-(

• Citovat
  • Nahlásit
1102
5.6.21 22:26

V tomhle asi dědičnost moc roli hrát nebude a bude to záviset na jiných faktorech, ale nic není nemožné. Jiný příklad: u nás v rodině jsou v ženské rodové linii samé malé děti (cca 2 500g a spíš pod) minimálně od mojí babičky, mamky, jejich sester, my všechny sestřenice, moje dcera. Je zajímavý, že kluci jsou váhově průměrní :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat