Reklama

Můžu požádat o hormonální vyšetření?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 15:21
Můžu požádat o hormonální vyšetření?

Děkuji za anonymitu, mám tu známe tak nechci aby to věděli…
Chci se zeptat ve čtvrtek se chytám ke svému gynekologovi (s dlouhotrvající mykozou) a mimo to ho chci požádat o hormonální vyšetření. Už delší dobu nemám vůbec chuť na sex i když se chudák manžel snaží jak blázen „nezvlhnu“sex mě bolí :roll: Poslední dobou mám i takové nepatrné, bolestivé prasklinky mezi styd.pys. Také mě trápí náhlé návaly horka ( je mi 30)Pediatr mě už krev bral a na nic nepřišel… Nepošle mě někam? Dost mě to trápí. Jsem dost stydlivá, gynda je pro mě vždycky utrpení. Taky uvažuji o tělísku, máte s tím někdo zkušenosti?
 Děkuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinePaola21
Závislačka 3401 příspěvků 28.02.17 15:40
@Anonymní píše:
Děkuji za anonymitu, mám tu známe tak nechci aby to věděli…
Chci se zeptat ve čtvrtek se chytám ke svému gynekologovi (s dlouhotrvající mykozou) a mimo to ho chci požádat o hormonální vyšetření. Už delší dobu nemám vůbec chuť na sex i když se chudák manžel snaží jak blázen „nezvlhnu“sex mě bolí :roll: Poslední dobou mám i takové nepatrné, bolestivé prasklinky mezi styd.pys. Také mě trápí náhlé návaly horka ( je mi 30)Pediatr mě už krev bral a na nic nepřišel… Nepošle mě někam? Dost mě to trápí. Jsem dost stydlivá, gynda je pro mě vždycky utrpení. Taky uvažuji o tělísku, máte s tím někdo zkušenosti?
Děkuji

Pediatr? To je překlep ne? Gynekologovi o té nechuti k sexu řekni, určitě to bude řešit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 15:54

Asi jsem se jen špatně vyjádřila :) Pediatr mě už v minulosti dělal rozbor krve skrz ty návaly a unavenost, ale na nic se nepřišlo, proto se to teď chystám říct gynekologovi…

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 28.02.17 16:01

Je ti 30, tak když ti pediatr dělal testy tak to byl minimálně před 12 lety ne? Dojdi si k obdvoďákovi na krevní obraz a na gyndě to řekni - že nemáš chuť, máš návaly a co s tím..

Meluzinecka
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 28.02.17 16:11
@Anonymní píše:
Asi jsem se jen špatně vyjádřila :) Pediatr mě už v minulosti dělal rozbor krve skrz ty návaly a unavenost, ale na nic se nepřišlo, proto se to teď chystám říct gynekologovi…

pediatr je detsky lekar, proto se divi :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 16:47

Bože mě už fakt hrabe! mám nemocné děti, tak mi tam litá ten pediatr :D :D myslím obvodaka :zed:

Ou
Závislačka 4993 příspěvků 28.02.17 16:47

Určitě požádejte. Trhlinky budou souviset s mykozami. Je potřeba udělat kultivace a léčit to specificky a přeléčit i manžela.

Nízké libido ovšem bývá častěji spojené spíše s psychikou, než hormonální dysbalancí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama