Můžu poznat těhotenství takto brzy?

Anonymní
18.1.21 11:22

Můžu poznat těhotenství takto brzy?

Zdravím všechny, začalo to už včera, ale vůbec to nebylo tak intenzivní. Bolí mě prsa. Bolí mě na dotek a bolí mě i bez dotýkání. Zároveň mi není úplně nejlíp od břicha a mám pocit, že. Skoro jako přes MS. Nikdy se mi to nestalo. Jen jednou a to bylo po vysazení prášků. Už půl roku se snažíme s manželem o miminko, a jsem hrozně nedočkavá jestli přijde MS nebo ne. Dne 14.1 jsem měla ovulaci. Může to být?? Už jsem četla spoustu konverzací a stejně to pro mě není dost :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
110
18.1.21 11:26

Už jsem to tady psala, ale napíšu to znova ;)… My se snažily s manželem 3 roky a snad každý měsíc jsem měla příznaky :zed: a když jsem byla fakt těhotná tak jsem neměla žádný příznaky :lol: těhotná být můžeš a taky nemusíš, počkej na test a pak uvidíš :* každopádně držím palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
18.1.21 11:27

Ne to si spis vsugerovavas, pokud byla ovulace 4 dny zpět, tak to možná nebudeš mít ani zahnizdeny vajíčko, pokud by se zadarilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 11:28

Ne. Nejspíš jsou to jen dozvuky ovulace.
Kdo nad tím nepřemýšlí tak si toho ani nevšimne. Kdo na to pořad myslí, všimne si i drobného píchnutí :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
384
18.1.21 11:39

Ne, na priznaky je prilis brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
18.1.21 11:43

Ahoj holky, mate nektera zkusenost pred MS s nevolnosti a bolesti prsou?
Ja jsem 4 dny pred MS je mi nevolno od zaludku skoro az na zvraceni, boli mne na dotek ze strany prsa a hodne jim az mam pocit ze se primo preziram :D
Predtim me pred MS prsa neboleli a nebylo mi ani spatne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
18.1.21 11:46
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, začalo to už včera, ale vůbec to nebylo tak intenzivní. Bolí mě prsa. Bolí mě na dotek a bolí mě i bez dotýkání. Zároveň mi není úplně nejlíp od břicha a mám pocit, že. Skoro jako přes MS. Nikdy se mi to nestalo. Jen jednou a to bylo po vysazení prášků. Už půl roku se snažíme s manželem o miminko, a jsem hrozně nedočkavá jestli přijde MS nebo ne. Dne 14.1 jsem měla ovulaci. Může to být?? Už jsem četla spoustu konverzací a stejně to pro mě není dost :D

Tohle jsou priznaky cehokoliv, ale v tuhle chvili na 100% tehotna nejsi. Vajicko se nezacalo jeste ani hnizdit, pokud bylo nejaky oplodneno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
18.1.21 12:07

Prosim te, neblazni, i kdyby se vam zadarilo, vajicko jeste neni ani zahnizdene, mozna plave jeste nekde ve vajecniku a ty uz mas silne tehotenske příznaky :roll: to sama musis vedet, ze asi uplne nestimuje. Nacti si, jak to po oplodneni funguje a nepozoruj se, i kdyz je to těžké, rozumim. Nic a nikdo ti pred tehotenskym testem odpoved nedá, zkus se něčím rozptylit, at to čekání do dne MS neni nekonečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19611
18.1.21 12:08
@Maci13 píše:
Ja jsem 4 dny pred MS je mi nevolno od zaludku skoro az na zvraceni, boli mne na dotek ze strany prsa a hodne jim az mam pocit ze se primo preziram :D

Ano mám, může to být cokoli. To, že jsi to neměla nikdy před tím, neznamená, že to nemůže být výkyv.

A pokud čekáš na těhotenství, tak udělej test v den vynechané MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3929
18.1.21 12:33

Tak jestli na 100% víš, že jsi měla ovulaci 14.1. - tak NE, OPRAVDU NEMŮŽEŠ POCIŤOVAT PŘÍZNAKY TĚHOTENSTVÍ PO 3 DNECH. Pokud je vajíčko oplozené, tak pořád ještě je na své cestě do dělohy, žádné těhotenské potíže pociťovat nemůžeš.
Nepozoruj se, bude ti líp :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15228
18.1.21 12:43

Ne. Po 3dnech je to nesmysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
18.1.21 16:05

Není to příznak těhotenství. Buď je to k ovulaci (a ta nebyla 14.1., ale trochu později), anebo prostě a jednoduše zaúřadovala psychika zkoušená půlročním snažením… Doporučuji přestat se snažit a začít prostě normálně žít, š*kat bez záměru oplodnit a najít si jinou zábavu, u které nebudete myslet na děti… Pak budete těhotná, ani nebudete vědět jak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
18.1.21 16:13
@Maci13 píše:

Ano, někdy to mám, ale většinou ne. Všechno je jednou poprvé, nejspíš se vám to tak nestalo naposledy v životě. Vůbec bych to neřešila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 19:37

Tak můj příběh mi z vás asi nikdo neuvěří :lol: já sama jsem to teda nepozvala, šle pamatuji si ze jsme byli na návštěvě u mamky. Už ve dveřích mi řekla, že jsem nějaká jiná. Trpěla jsem na aknozní pleť a tehdy jsem byla jak panenka. Sváděla jsem to n dobrý meke up. Po 2 hodinách se mě zeptala jestli nejdu těhotná. Je pravda že jsem v té době měla pořád hĺad a snědla jsem vše co mi přišlo pod ruku. Tentokrát jsem to svedla na přicházející MS, kterou jsem měla dostat asi za 6 dní. Na druhy den jsem zjistila, že když jsem 2 hodinky bez jídla tak se mi dělá zle. Další den jsem dělala na večeři kuře a jak mi nikdy nevadilo syrové maso, letěla jsem zvracet. 3 dny před MS dvě čárky. Byl to celkem šok :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4
20.1.21 18:15

Ahoj holky, s pritelem jsme se od prosince snazime o miminko a ted pred MS (ktera mela prijit dneska a zatim nic) kazdopadne byla jsem nedockava a samozrejme jsem si udelala test a vysel pozitivni, muzu byt tedy tak 3-4 tt. Chci se zeptat za jak dlouho jste pocitovaly nejake priznaky nebo ze se neco deje?😁
A hlavne kdy jste vy rodine, kamaradum a znamym oznamily tehotenstvi? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat