Reklama

Můžu poznat účinek AD za 7 dní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 12:20
Můžu poznat účinek AD za 7 dní?

Ahoj.Beru AD dnes je to přesně týden. Myslite, že je možne pociťovat už dnes nějaké zlepšení nebo si to namlouvám?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

araw
Neúnavná pisatelka 16585 příspěvků 22.01.17 12:24

Jasne, ze jo. Hladina se zacina stabilizovat, u kazdeho to trva jinak dlouho. Spis bud rada, ze ti zabiraji :hug:

Indiansummer
Kecalka 271 příspěvků 22.01.17 12:25

Tak kazdy reaguje jinak…mne to trvalo 2-3 tydny. Ale je to mozne!!! Tak hlavně, ze je tip lip!!!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 12:36
@araw píše:
Jasne, ze jo. Hladina se zacina stabilizovat, u kazdeho to trva jinak dlouho. Spis bud rada že zabiraji :hug:

Dr rikal čekejte učinek za 6 tydnů. Připadá mi, že poslední 2 dny nejsou ty negativní myšlenky tak časté, že se jakoby odsunuly kousek dál a už nejsou tak obtěžující. Ovšem kohoutky, plyn konvici, okna kontroluji furt :roll:

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 22.01.17 12:36

Jaká AD? Ale ano, je to možné a je to super zpráva!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 12:44
@Ester13 píše:
Jaká AD? Ale ano, je to možné a je to super zpráva!

Setralin Actavis. Nastěstí nemám vůbec žádné vedlejší účinky, kterých jsem se hrozně bála.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 12:58

Ano můžeš taky jsem to tak měla

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 22.01.17 13:07
@Anonymní píše:
Setralin Actavis. Nastěstí nemám vůbec žádné vedlejší účinky, kterých jsem se hrozně bála.

Ano, je to možné. :) Jsem moc ráda, že Ti začal zabírat a jsi bez VÚ.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 13:22
@Anonymní píše:
Ano můžeš taky jsem to tak měla
Říkám si, že když mi to připada trošku lepší už po týdnu, tak co bude za těch 5 týdnů? to budu pak v sedmém nebi i při mytí nádobí nebo co? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 22.01.17 14:40

Já cítila účinek opravdu už za pár dní, ani týden to určitě nebyl. Ale pak už to nějak raketově nahoru tedy nešlo :mrgreen:
Prostě jsem se cítila asi jako ostatní normálně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 14:47

Většina AD má ohromný placebo efekt, připisovala bych to tomu. U Sertralinu je ta doba kdy s upraví hladinka docela dlouhá a ze začátku je spíš zhoršení z té nerovnováhy. Ale hlavní je že ty se cítíš líp ať je to placebo nebo ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 14:48
@ireeenka píše:
Já cítila účinek opravdu už za pár dní, ani týden to určitě nebyl. Ale pak už to nějak raketově nahoru tedy nešlo :mrgreen:
Prostě jsem se cítila asi jako ostatní normálně.

A proč jsi to brala, jestli se můžu zeptat? a ještě bereš nebo jsi už vysadila?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 14:51
@Anonymní píše:
Většina AD má ohromný placebo efekt, připisovala bych to tomu. U Sertralinu je ta doba kdy s upraví hladinka docela dlouhá a ze začátku je spíš zhoršení z té nerovnováhy. Ale hlavní je že ty se cítíš líp ať je to placebo nebo ne.

Zhoršení u mě určitě nebylo :think:

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 22.01.17 14:57

Zdravím, napadlo mě sem vložit tohle a pokud je chut a cas si to přečíst :)

http://www.najimseazhubnu.cz/…konci-praxi/

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 22.01.17 14:59

http://blog.aktualne.cz/…-hnizdil.php?…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama