Můžu při operaci skoliózy ochrnout? Přestat chodit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ilona Lacinová
Nováček 1 příspěvek 07.08.18 17:19
Můžu při operaci skoliozy ochrnout?přestat chodit

Ahoj má starší dcera bude jí 14 let je vcelku přitěle ale má skoliozu zad 54 stupnu měla by jít na operaci poslali nás do Brna kam jedeme za 2 měsíce chci se jen optat zda hrozí ryziko že by mohla přestat chodit :,( děkuji za všechny rady

Reakce:
Serpentini
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 07.08.18 17:44

Rizika by vám určitě měli říct doktoři, spíš bych se obrátila na ně. Co jí budou dělat? Dají jí tyče podél páteře? To vím, že se dělalo dřív … nevím jestli i teď. Jinak pokud má nadváhu, tak by vážně měla zhubnout.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 08.08.18 09:14
@Ilona Lacinová píše:
Ahoj má starší dcera bude jí 14 let je vcelku přitěle ale má skoliozu zad 54 stupnu měla by jít na operaci poslali nás do Brna kam jedeme za 2 měsíce chci se jen optat zda hrozí ryziko že by mohla přestat chodit :,( děkuji za všechny rady

Operaci jsem nezažila, ale skoliosu jsem měla i Košumberk a korzet a pamatuji i, ýe už tenkrát tam byly holky, které čekaly na operaci v Brně a neslyšela jsem, že by nějaká ochrnula.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >