Můžu přicházet o mléko?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 18:54

Můžu přicházet o mléko?

Maminky, je možné, že už přicházím o mléko? Kojím v noci, a tak třikrát přes den, ale prcek se u prsu prvních pár minut hrozně vzteka a já cítím, že nic neteče, vždy až po dlouhé době, vím, že je laktace už ustálena, ale tohle se mi děje poslední týden. Dřív to tak vůbec nebylo. Vždy když chtěl, hned mlíčko teklo, teď ne. Je nám skoro 9 měsíců.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8693
1.11.21 19:31

Stres. Tvuj. Adrenalin blokuje oxytocin. Zkus se uvolnit a myslet na neco peknyho, oblibeny misto treba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 19:39

@Tarjei myslíš? Tak to zkusím, je totiž pravda, že jsem teď na prášky snad že všeho.

• Citovat
  • Nahlásit
2137
1.11.21 19:51

Souhlasím se stresem. A čím víc na to budeš myslet a sledovat, pozorovat a měřit, za jak dlouho se ti spustí mléko, tak to bude horší a horší, ver tomu, vlastní zkušenost.
Jinak mě pomohlo vzít do ruky telefon a číst si něco nebo koukat na fb nebo něco :mrgreen: abych přestala myslet na to kojení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16043
1.11.21 19:53
@Anonymní píše:
Maminky, je možné, že už přicházím o mléko?Kojím v noci, a tak třikrát přes den, ale prcek se u prsu prvních pár minut hrozně vzteka a já cítím, že nic neteče, vždy až po dlouhé době, vím, že je laktace už ustálena, ale tohle se mi děje poslední týden. Dřív to tak vůbec nebylo. Vždy když chtěl, hned mlíčko teklo, teď ne. Je nám skoro 9 měsíců.

Proc bys mela UZ prichazet o mleko? Kdyz kojis, tak o nej neprijdes, i kdybys kojila triletaka ;).

Bude to jen nejake obdobi, muze to byt menstruace, viroza, stres, cokoliv.
Taky se mi parkrat stalo.
Muzes kojit casteji, jestli to chces rychleji srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat