Můžu s miminkem k bazénu?

1
21.6.21 14:23

Můžu s miminkem k bazénu?

Zdravím maminky, jak řešíte tyto nesnesitelné horka s vašima miminkama? V bytě máme 28 stupňů a jak začne péct do oken, tak to bude ještě více. Mám 3,5 měsíčního syna a říkala jsem si, že bych s ním jela někam k bazénu do stínu. (Koupat ho samozřejmě nebudu). Nechci ho upéct, ale nebylo by mu třeba u vody líp..? :nevim: Jezdila jste tak některá? Nebo co máte bazén doma, leželi jste u něj i s miminkem?
Děkuji za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24267
21.6.21 14:27

@Jane777 proč bys nemohla k bazénu, na koupaliště - když budete ležet ve stínu a občas miminku smočíš nožičky, ničemu to nemůže vadit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
21.6.21 14:30

Na koupaliště jsem nejezdila, neviděla jsem v tom žádnou výhodu. Horko tam bylo taky, kromě toho velký hluk. Ale ven jsem samozřejmě někam chodila do stínu, na zahradu do stínu bych si taky s miminem lehla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.6.21 14:38

Lezim zrovna na dece u bazénu, mimco spi v kocarku pod stromem a nic zavadnyho na tom nevidim.. V panelakovym byte bysme snad chcipli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22426
21.6.21 14:39

Šla bych radši na prochazku do lesa, do veřejných bazénů ale nechodím ani normálně, natož teď se kvůli tomu testovat a stát frontu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
21.6.21 14:40

Chodila jsem úplně normálně k vodě, s dcerou dokonce ještě v šestinedělí. Ne teda na koupák, ale spíš na pískovny nebo venkovní koupání, kde můžeš dát kočár nebo deku do stínu dál od hluku koupajících se dětí. Bylo nám tam rozhodně lépe, než ve vyhřátém bytě nebo na procházce po sídlišti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14546
21.6.21 15:06

@Jane777 jasně, že můžeš ;) já mám obě holky letní a chodila jsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2538
21.6.21 15:06

Chodila jsem uplne normalne na koupaliste. Miminku jsem vzala maly nafukovaci bazenek. Do toho jsem natocila trochu vody z kohoutku u zachoda. Na balkone jsem ho macela ve vanicce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1981
21.6.21 16:21

@Jane777 My jsme ve vedrech chodili do přírody, do velkého parku, na celý den, byla tam pod stromy o dost menší teplota než v rozpáleném městě.
Na koupališti by mi vadil hluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
21.6.21 16:30

Některá koupaliště děti do 1 roku nepouští. Je to myslím, v nějaké vyhlášce, že do normálniho bazénu do 1 roku nesmí. Takže jsem se setkala i s tím, že mě s kočárkem nepustili vůbec do areálu. Ale asi jen jednou, většinou to neřešili. Ale chodili jsme hlavně kvůli staršímu, já jsem si to s miminem na dece zase tolik neužívala:-) To v lese by to bylo příjemnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32513
21.6.21 16:46
@Kriss Tina píše: Šla bych radši na prochazku do lesa, do veřejných bazénů ale nechodím ani normálně, natož teď se kvůli tomu testovat a stát frontu :D

Byla jsem v neděli a stačí čestné prohlášení, že jsi byla testovaná v práci nebo doma samotestem.
Na jednom koupališti u nás mají u pokladny připravené formuláře po zákazníky.

Ve finále to ani nechtěli vidět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32513
21.6.21 16:53
@Kormidelnice píše:
Některá koupaliště děti do 1 roku nepouští. Je to myslím, v nějaké vyhlášce, že do normálniho bazénu do 1 roku nesmí. Takže jsem se setkala i s tím, že mě s kočárkem nepustili vůbec do areálu. Ale asi jen jednou, většinou to neřešili. Ale chodili jsme hlavně kvůli staršímu, já jsem si to s miminem na dece zase tolik neužívala:-) To v lese by to bylo příjemnější.

U nás to mají taky napsané v podmínkách, že děti do 1 roku na základě jakési vyhlášky do bazénu nesmějí, krom kojeneckého plavání, ale jestli to někdo řeší u pokladny, netuším… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1962
21.6.21 20:26

Asi můžeš, ale přijde mi, že tam bude vedro stejné jako všude jinde, navíc hluk, lidi, vstupné…

Když ho nechceš koupat, šla bych do lesa, to vyjde nastejno a nebudou tam lidi. Můžeš s sebou vzít dvě dvoulitrove lahve s vodou, malý bazének a trochu miminko namočit.

U nás je úplně nejlíp v lese v rokli u studeného potoka (má tam pramen). Tam byla mokrým dětem regulerně zima. Ale to asi všude není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5198
22.6.21 09:00
@Jane777 píše:
Zdravím maminky, jak řešíte tyto nesnesitelné horka s vašima miminkama? V bytě máme 28 stupňů a jak začne péct do oken, tak to bude ještě více. Mám 3,5 měsíčního syna a říkala jsem si, že bych s ním jela někam k bazénu do stínu. (Koupat ho samozřejmě nebudu). Nechci ho upéct, ale nebylo by mu třeba u vody líp..? :nevim: Jezdila jste tak některá? Nebo co máte bazén doma, leželi jste u něj i s miminkem?
Děkuji za zkušenosti.

Byla jsem na koupalku a hodne maminek tam mely mimca.. jak sem videla byly s nimi ve stinu, takove ty polostany na zastineni a chrneli v kocarku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
22.6.21 20:20

Ja chodím, malý má 9m a chodím s kamarádkou co ma dceru 4m. Našly jsme si bazén kde je bokem dětský bazenek kde je v jednom místě jen 10cm a na konci asi 20cm vody, malý si tam leze, sedí a hraje si, kamarádka dcerce smoci nohy.. pak samozřejmě sprcha. Jinak lezime na dece pod stromy dal od centra dění v dětske části, kde nerušíme ostatní a naopak nikdo nás. Přijde mi to lepší než běhat po sídlišti a i pro mě momentálně příjemnější než les, ještě se občas prostridame když některé z nás dite spi a stihame si zaplavat i my. Zkus a uvidíš jestli ti to bude vyhovovat, ale za mě je to do těchto paraku super, maminky s takhle malyma mimcama jsou tam úplně normálně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat