Reklama

Můžu sama ven když jsem s dcerou na OCR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 16:18
Můžu sama ven když jsem s dcerou na OCR ?

Dobrý den, dcera začla chodit do školky od září a teď je každý měsíc nemocná a i teď jsem na OCR se a potřebovala bych si zajet konecne na poradny nákup, holka bude s přítelem :) a mám trošku strach jestli můžu vůbec takhle sama ven a jestli teda vůbec můžu ven :o, abych neměla potíže v práci. :)

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12324 příspěvků 23.03.18 16:26

Můžete ven, OČR nikdo nekontroluje.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18124 příspěvků 23.03.18 16:34

Ty přece žádný léčebný režim nemáš. Můžeš jít kamkoli.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 23.03.18 17:00

Klidn můžeš ven, nejsi na pn ale OCR. Klidně při OCR můžeš do práce když seženeš hlídání na některý den.

Tamtama
Extra třída :D 11699 příspěvků 23.03.18 18:05
@myskalucka píše:
Klidn můžeš ven, nejsi na pn ale OCR. Klidně při OCR můžeš do práce když seženeš hlídání na některý den.

To jsem si taky myslela, ale vedoucí mě vyvedla z omylu. Prý to nejde.
Zakladatelko, ven můžeš, mně minule druhý týden angíny doktorka řekla, že můžu ven na procházku i se synem.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 23.03.18 18:15
@Tamtama píše:
To jsem si taky myslela, ale vedoucí mě vyvedla z omylu. Prý to nejde.
Zakladatelko, ven můžeš, mně minule druhý týden angíny doktorka řekla, že můžu ven na procházku i se synem.

vedouci ti kecala. ja to takto na ocr delam pomerne pravidelne. manzel si vezme den home office a ja v kancelari poresim nejvetsi horaky. na papiru na ocr se zezadu napise, ktery den jsi byla v praci a ten ti plati zamestnavatel a ne socialka.

vokishka
Extra třída :D 12324 příspěvků 23.03.18 18:16

@Tamtama klidně se můžete střídat, třeba s manželem.

Lendeš
Kelišová 5154 příspěvků 23.03.18 18:16

@Tamtama Jde jít do práce, ale za ty odpracované dny nedostaneš ošetřovné.

Tamtama
Extra třída :D 11699 příspěvků 23.03.18 18:22

V tom případě je teda moje vedoucí pěkná trubka, protože první dny a víkend, kdy za mě neměla náhradu, jsem hlídání mít mohla, ještě jsem jí to říkala, že do práce můžu..

Novaska
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 18:27

@Tamtama to teda je, takhle ti to zbytečně komplikovat, do práce opravdu můžeš, já osobně s tím mám hodně zkušeností, když měl malý neštovice, manžel dělá krátký dlouhý a dny kdy je doma vždy chodím do práce, a tak to děláme s jakoukoliv nemocí, jen se pak musejí ty dny vypsat na lístek pro sociálku.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 23.03.18 18:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, dcera začla chodit do školky od září a teď je každý měsíc nemocná a i teď jsem na OCR se a potřebovala bych si zajet konecne na poradny nákup, holka bude s přítelem :) a mám trošku strach jestli můžu vůbec takhle sama ven a jestli teda vůbec můžu ven :o, abych neměla potíže v práci. :)

na očr můžeš chodit klidně do práce, když seženeš hlídání :lol: klid, na očr Tě nikdo nekontroluje, takže můžeš vše..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 21:12
@Anonymní píše:
Dobrý den, dcera začla chodit do školky od září a teď je každý měsíc nemocná a i teď jsem na OCR se a potřebovala bych si zajet konecne na poradny nákup, holka bude s přítelem :) a mám trošku strach jestli můžu vůbec takhle sama ven a jestli teda vůbec můžu ven :o, abych neměla potíže v práci. :)

Můžeš. Jsem už třetí týden doma s dětma, jako bonus byl manžel neplánovaně týden v nemocnici, takže kdyby to nešlo, tak nevím, co bych dělala…

srpen89
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 24.03.18 06:02
@Tamtama píše:
V tom případě je teda moje vedoucí pěkná trubka, protože první dny a víkend, kdy za mě neměla náhradu, jsem hlídání mít mohla, ještě jsem jí to říkala, že do práce můžu..

A proc jsi si tedy tu ocr nevzala rovnou az po vikendu, kdyz jsi mela na první dny hlidani? :think:

Tamtama
Extra třída :D 11699 příspěvků 24.03.18 10:57

@srpen89 protože jsem nevěděla, jestli by mamka byla ochotná hlídat

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama