Můžu sama ven když jsem s dcerou na OCR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.03.18 16:18
Můžu sama ven když jsem s dcerou na OCR ?

Dobrý den, dcera začla chodit do školky od září a teď je každý měsíc nemocná a i teď jsem na OCR se a potřebovala bych si zajet konecne na poradny nákup, holka bude s přítelem :) a mám trošku strach jestli můžu vůbec takhle sama ven a jestli teda vůbec můžu ven :o, abych neměla potíže v práci. :)

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 11047 příspěvků 23.03.18 16:26

Můžete ven, OČR nikdo nekontroluje.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17284 příspěvků 23.03.18 16:34

Ty přece žádný léčebný režim nemáš. Můžeš jít kamkoli.

myskalucka
Echt Kelišová 8087 příspěvků 23.03.18 17:00

Klidn můžeš ven, nejsi na pn ale OCR. Klidně při OCR můžeš do práce když seženeš hlídání na některý den.

Tamtama
Extra třída :D 11211 příspěvků 23.03.18 18:05
@myskalucka píše:
Klidn můžeš ven, nejsi na pn ale OCR. Klidně při OCR můžeš do práce když seženeš hlídání na některý den.

To jsem si taky myslela, ale vedoucí mě vyvedla z omylu. Prý to nejde.
Zakladatelko, ven můžeš, mně minule druhý týden angíny doktorka řekla, že můžu ven na procházku i se synem.

nozu
Extra třída :D 11039 příspěvků 23.03.18 18:15
@Tamtama píše:
To jsem si taky myslela, ale vedoucí mě vyvedla z omylu. Prý to nejde.
Zakladatelko, ven můžeš, mně minule druhý týden angíny doktorka řekla, že můžu ven na procházku i se synem.

vedouci ti kecala. ja to takto na ocr delam pomerne pravidelne. manzel si vezme den home office a ja v kancelari poresim nejvetsi horaky. na papiru na ocr se zezadu napise, ktery den jsi byla v praci a ten ti plati zamestnavatel a ne socialka.

vokishka
Extra třída :D 11047 příspěvků 23.03.18 18:16

@Tamtama klidně se můžete střídat, třeba s manželem.

Lendeš
Závislačka 4557 příspěvků 23.03.18 18:16

@Tamtama Jde jít do práce, ale za ty odpracované dny nedostaneš ošetřovné.

Tamtama
Extra třída :D 11211 příspěvků 23.03.18 18:22

V tom případě je teda moje vedoucí pěkná trubka, protože první dny a víkend, kdy za mě neměla náhradu, jsem hlídání mít mohla, ještě jsem jí to říkala, že do práce můžu..

Novaska
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 23.03.18 18:27

@Tamtama to teda je, takhle ti to zbytečně komplikovat, do práce opravdu můžeš, já osobně s tím mám hodně zkušeností, když měl malý neštovice, manžel dělá krátký dlouhý a dny kdy je doma vždy chodím do práce, a tak to děláme s jakoukoliv nemocí, jen se pak musejí ty dny vypsat na lístek pro sociálku.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 18:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, dcera začla chodit do školky od září a teď je každý měsíc nemocná a i teď jsem na OCR se a potřebovala bych si zajet konecne na poradny nákup, holka bude s přítelem :) a mám trošku strach jestli můžu vůbec takhle sama ven a jestli teda vůbec můžu ven :o, abych neměla potíže v práci. :)

na očr můžeš chodit klidně do práce, když seženeš hlídání :lol: klid, na očr Tě nikdo nekontroluje, takže můžeš vše..

Anonymní  23.03.18 21:12
@Anonymní píše:
Dobrý den, dcera začla chodit do školky od září a teď je každý měsíc nemocná a i teď jsem na OCR se a potřebovala bych si zajet konecne na poradny nákup, holka bude s přítelem :) a mám trošku strach jestli můžu vůbec takhle sama ven a jestli teda vůbec můžu ven :o, abych neměla potíže v práci. :)

Můžeš. Jsem už třetí týden doma s dětma, jako bonus byl manžel neplánovaně týden v nemocnici, takže kdyby to nešlo, tak nevím, co bych dělala…

srpen89
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 24.03.18 06:02
@Tamtama píše:
V tom případě je teda moje vedoucí pěkná trubka, protože první dny a víkend, kdy za mě neměla náhradu, jsem hlídání mít mohla, ještě jsem jí to říkala, že do práce můžu..

A proc jsi si tedy tu ocr nevzala rovnou az po vikendu, kdyz jsi mela na první dny hlidani? :think:

Tamtama
Extra třída :D 11211 příspěvků 24.03.18 10:57

@srpen89 protože jsem nevěděla, jestli by mamka byla ochotná hlídat

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama