Reklama

Můžu se vrátit k doktorce kterou jsem změnila?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:01
Můžu se vrátit k doktorce kterou jsem změnila?

Změnila jsem svoji gynekoložku, protože mi přišla nedbalá, ale jelikož změna je ještě horší, ráda bych se zase vrátila k té původní. Protože oproti tomu, kde teĎ jsem byla paní doktorka ještě pečlivá. Když se tam vrátím, zjistí, že jsem byla na čas u jiného doktora? Nebude to trapné?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39296 příspěvků 27.12.16 09:05

Osobně bych se nevracela, bude to hodně trapné, navíc ona už může říct že nepřijímá a má plno ;). hledala bych jiného lékaře.

Trinetka
Závislačka 4638 příspěvků 27.12.16 09:05

Ja bych se v klidu vratila, rekla bych, ze jsem se dala unest povidanim kamaradky a podobne..

mroe
Extra třída :D 14230 příspěvků 27.12.16 09:05

Bude. Menit dr. muzes jen po urcitem obdobi, snad po trech mesicich, pokud se to nezmenilo. Takze ano, asi to pozna.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:26

@mroe u aktuálního doktora jsem vedená dva roky, ale o kartu moji doktorku bývalou zřejmě nežádal.

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 27.12.16 09:26

@Trinetka mně by napadlo jí říct, že jsem bydlela u přítele a nechtěla dojíždět.

Trinetka
Závislačka 4638 příspěvků 27.12.16 09:31

@katerina.Tr jj otazka je, jak daleko ta druha gynekolozka sidli od te prvni :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:33

A řešili byste to nejdřív se sestrou? zavolat sestře? zřejmě tu kartu mám u bývalé doktorky pořád vedenou.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 27.12.16 09:40

Kartu tam budeš mít archivovanou, ale od pojišťovny vědí, ze ses hlásila jinam. Normálně tam zavolej, jestli berou a uvidíš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:41

@Tichošlápek zkusim, ale byla bych ráda, kdyby se doktorka nedozvěděla tu změnu, což asi dozví.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 27.12.16 09:43
@Anonymní píše:
@Tichošlápek zkusim, ale byla bych ráda, kdyby se doktorka nedozvěděla tu změnu, což asi dozví.

Ale ona uz ji ví ;) jakmile se registrujes jinde, tak se registrace u ni zruší prave kvůli pojišťovně

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:45

@Tichošlápek aha, tak to bude hodně trapné se k ní vracet

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 27.12.16 09:59

Můj gynekolog mě tehdy vzal zpět, ale důvod původní změny byl stěhování od rodičů a to dost km. Když jsem se vracela pak zpět do původního města, tak mě vzal, ale jasně řekl, že jen z důvodu toho stěhování, jinak by mě nepřijal. Když jsem jednou měla důvod odejít, tak zajistí byl dost podstatný a ne si jen tak přeskakovat tam a zpět.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 10:02

@Xiraxinek já jsem udělala změnu jen 18 km.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 27.12.16 10:20
@Anonymní píše:
Změnila jsem svoji gynekoložku, protože mi přišla nedbalá, ale jelikož změna je ještě horší, ráda bych se zase vrátila k té původní. Protože oproti tomu, kde teĎ jsem byla paní doktorka ještě pečlivá. Když se tam vrátím, zjistí, že jsem byla na čas u jiného doktora? Nebude to trapné?

najdi jinou, neasi.. jinak ano, vrátit se můžeš, otázkou je, zda Tě vezmou..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama