Můžu se vrátit k doktorce kterou jsem změnila?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:01
Můžu se vrátit k doktorce kterou jsem změnila?

Změnila jsem svoji gynekoložku, protože mi přišla nedbalá, ale jelikož změna je ještě horší, ráda bych se zase vrátila k té původní. Protože oproti tomu, kde teĎ jsem byla paní doktorka ještě pečlivá. Když se tam vrátím, zjistí, že jsem byla na čas u jiného doktora? Nebude to trapné?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 27.12.16 09:05

Osobně bych se nevracela, bude to hodně trapné, navíc ona už může říct že nepřijímá a má plno ;). hledala bych jiného lékaře.

Trinetka
Závislačka 4698 příspěvků 27.12.16 09:05

Ja bych se v klidu vratila, rekla bych, ze jsem se dala unest povidanim kamaradky a podobne..

mroe
Extra třída :D 14468 příspěvků 27.12.16 09:05

Bude. Menit dr. muzes jen po urcitem obdobi, snad po trech mesicich, pokud se to nezmenilo. Takze ano, asi to pozna.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:26

@mroe u aktuálního doktora jsem vedená dva roky, ale o kartu moji doktorku bývalou zřejmě nežádal.

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 27.12.16 09:26

@Trinetka mně by napadlo jí říct, že jsem bydlela u přítele a nechtěla dojíždět.

Trinetka
Závislačka 4698 příspěvků 27.12.16 09:31

@katerina.Tr jj otazka je, jak daleko ta druha gynekolozka sidli od te prvni :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:33

A řešili byste to nejdřív se sestrou? zavolat sestře? zřejmě tu kartu mám u bývalé doktorky pořád vedenou.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 27.12.16 09:40

Kartu tam budeš mít archivovanou, ale od pojišťovny vědí, ze ses hlásila jinam. Normálně tam zavolej, jestli berou a uvidíš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:41

@Tichošlápek zkusim, ale byla bych ráda, kdyby se doktorka nedozvěděla tu změnu, což asi dozví.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 27.12.16 09:43
@Anonymní píše:
@Tichošlápek zkusim, ale byla bych ráda, kdyby se doktorka nedozvěděla tu změnu, což asi dozví.

Ale ona uz ji ví ;) jakmile se registrujes jinde, tak se registrace u ni zruší prave kvůli pojišťovně

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:45

@Tichošlápek aha, tak to bude hodně trapné se k ní vracet

Xiraxinek
Generální žvanilka 23031 příspěvků 27.12.16 09:59

Můj gynekolog mě tehdy vzal zpět, ale důvod původní změny byl stěhování od rodičů a to dost km. Když jsem se vracela pak zpět do původního města, tak mě vzal, ale jasně řekl, že jen z důvodu toho stěhování, jinak by mě nepřijal. Když jsem jednou měla důvod odejít, tak zajistí byl dost podstatný a ne si jen tak přeskakovat tam a zpět.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 10:02

@Xiraxinek já jsem udělala změnu jen 18 km.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 27.12.16 10:20
@Anonymní píše:
Změnila jsem svoji gynekoložku, protože mi přišla nedbalá, ale jelikož změna je ještě horší, ráda bych se zase vrátila k té původní. Protože oproti tomu, kde teĎ jsem byla paní doktorka ještě pečlivá. Když se tam vrátím, zjistí, že jsem byla na čas u jiného doktora? Nebude to trapné?

najdi jinou, neasi.. jinak ano, vrátit se můžeš, otázkou je, zda Tě vezmou..

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >