Můžu se zamilovat do penisu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monika.hirs
Nováček 8 příspěvků 11.01.18 16:35
Můžu se zamilovat do penisu??

Ahoj, možná trapné téma, ale zajímají mě vaše názory. Je normální, že jsem se zamilovala do velkého penisu? Ne do toho chlapa, ale přímo do jeho chlouby. Chlap je hezký, rozumíme si, ale nejsme spolu, každý z nás je v jiném manželství. Každopádně se stalo, že jsme se spolu několikrát vyspali. A on má fakt pěkný velký penis. Jsem asi úchylná, protože na něj musím pořád myslet. Nevybaví se mi chlap, ale jeho penis. Stalo se vám některé, že jste se zamilovala do penisu? A to je mi už dost let na takový kraviny - 45. A manžela mám ráda, rozumíme si i v sexu, tak proč myslím na ptáka někoho jinýho? ????

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

káťa
Extra třída :D 13132 příspěvků 11.01.18 16:37

:D :D :D
Zatím se mi to nestalo - vždycky jsem se zamilovala do jeho držitele…

samá práce
Ukecaná baba ;) 2224 příspěvků 11.01.18 16:41

Oceňuji to, že jsi zamilovaná do penisu a ne do prezidentského kandidáta, jako dneska všichni nováčci. Sice by jeden řekl, orgán jako orgán, ale tenhle, ten větší je aspoň užitečnější.

K K
Kecalka 481 příspěvků 11.01.18 16:43

A uz jste to rikala primarovi todleto?

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 11.01.18 16:45
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 11.01.18 16:46

První příspěvek a takové téma. Že by nás zase navštívil troll?

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 11.01.18 16:50

Každá třetí tu miluje čuwáka, určitě to tu některá uzná :think:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 11.01.18 16:51

Kdyz se Petra Paroubkova zamilovala do sexy mozku, co by ne ty do sexy pindoura.

@Borůvka1990 píše:
Každá třetí tu miluje čuwáka, určitě to tu některá uzná :think:

Tady bude jako mezi svymi.

Příspěvek upraven 11.01.18 v 16:57

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 11.01.18 16:56

:mrgreen: možná troll… Ale ano, mmě se to stalo :oops: chlap jako takový mě samozřejmě přitahoval, nemohla bych spát s obludou s hezkým pérem :mrgreen:. Ale taky jsem myslela jen na Toho. Měla jsem asi milion fotek ze všech různých úhlů :oops: :lol:.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7877 příspěvků 11.01.18 16:58

@Monika.hirs :lol: Očividně to možné je. Co se pohybuji hlavně mezi muži, tak ti velmi často říkají „ksicht roznej, v hlavě prázdno ale podvozek, to bych **** celou noc“

Ne, myslím si, že to možné je. at už je to další troll, nebo ne. Třeba se v tom někdo pozná. Někoho přitahují oči, rty, silné ruce, pevný lýtka. Tak co by ne pěkně stavěný šulínek :nevim: :mrgreen:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7877 příspěvků 11.01.18 16:58

@Bandii :lol: :lol:

elle21
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 11.01.18 16:59

:D a co si pořídit nějakého podobného v sex shopu

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 11.01.18 16:59
@vonajebohyne píše:
Kdyz se Petra Paroubkova zamilovala do sexy mozku, co by ne ty do sexy pindoura.

Tady bude jako mezi svymi.

Příspěvek upraven 11.01.18 v 16:57
:palec: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 17:01

Omlouvám se za anonym, ale nepotřebuji, aby to věděl každý. Zažila jsem s milencem něco podobného, nebyl ošklivý - asi jako píše @Bandii, ale já do něj nebyla zamilovaná, bylo to jenom o sexu. A taky jsem vlastně nemyslela na něj, ale jen na jeho penis :oops:. A to mi tou dobou bylo taky už 44.

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 37457 příspěvků 11.01.18 17:06
@Monika.hirs píše:
Ahoj, možná trapné téma, ale zajímají mě vaše názory. Je normální, že jsem se zamilovala do velkého penisu? Ne do toho chlapa, ale přímo do jeho chlouby. Chlap je hezký, rozumíme si, ale nejsme spolu, každý z nás je v jiném manželství. Každopádně se stalo, že jsme se spolu několikrát vyspali. A on má fakt pěkný velký penis. Jsem asi úchylná, protože na něj musím pořád myslet. Nevybaví se mi chlap, ale jeho penis. Stalo se vám některé, že jste se zamilovala do penisu? A to je mi už dost let na takový kraviny - 45. A manžela mám ráda, rozumíme si i v sexu, tak proč myslím na ptáka někoho jinýho? ????

je :D

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >