Mužů se znovu po 2.měs rozkojit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.06.18 17:56
Mužů se znovu po 2.měs rozkojit

Ahojte maminky,
Mám dotaz, v porodnici mi prikladali malou k prsu ale mléko se nerozjelo, tak jsem malou dala na UM a asi se mi mléko rozjelo protože jsem věcně měla mokré triko… ale malou jsem k prsu neprikladala..
Malá má 2 měsíce a 2 tydny, myslíte že se rozkojim? Kdybych pila ty čaje pro kojici matky, a nebo mate zkušenosti s tímhle Ricinus Communis 5 CH 3-5?
Děkuji :) a omlouvám se za anonyma.

Reklama

Reakce:

Almatka
Kelišová 6700 příspěvků 13.06.18 18:09

Není to nemožné. Zkus malou přikládat a uvidíš, zda se přisaje, pokud ano, pak vypij co se do Tebe vejde, třeba i 5l čajů a uvidíš…

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 15 inzerátů 13.06.18 18:10

Tam je spíš otázka, zda dítě bude chtít pít z prsu, po tak dlouhé době je to nepravděpodobné. Jinak než pití kojících čajů, je důležitější stimulace, tzn. odsávat a přikládat.

dedrichov
Závislačka 2520 příspěvků 13.06.18 18:53

Prosím Tě, kontaktuj dle stránek laktační poradkyni v místě bydliště. Je to možné, osobně jsem shlédla, že 2měsíční chlapec byl schopen sát, i když byl kojen jen 14 dní, potom UM a po návštěvě LP bylo kojení možné…

Fjodorka
Extra třída :D 11077 příspěvků 13.06.18 18:56

No jasně, jde to. Pozvi si domů dobrou LP z mamily.

BonnyViper
Nováček 7 příspěvků 13.06.18 20:07

Ahoj, doporucuji poradkyne z Prirozeneho kojeni. Take doporucuji maximum kontaktu, idealne miminko jen v plence u tebe na nahem hrudniku, pripadne takto v satku. Tvori se tim oxytocin, ktery kojeni velmi pomaha. Zkus nabizet prso v polospanku, v noci, ve vane, pri noseni, kdykoliv. Odealne zrusit dudlik, pokud mate a nabizet prso. Pokud se prisaje, dokrm lze podavat suplementorem - cevkou po prsu, kdy se miminko uci sat a zaroven se stimuluji prsa k tvorbe mleka. Drzim palce :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Petra Paroubková se chce seznámit: Jsem momentálně hodně postižená sexy mozkem!

Televizní reportérka Zpráv na Primě Karolína Hošek se na svém facebookovém... číst dále >

Sex za léky? „Obvinění jsou nepotvrzená,“ říká zástupce českých Lékařů bez hranic

Nezisková organizace Lékaři bez hranic se již řadu let zasazuje o humanitární... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Reklama