Můžu se znovu zamilovat?

Anonymní
28.4.20 18:49

Můžu se znovu zamilovat?

Ahoj holky, potřebovala bych znát názory jiných, protože už se několik týdnů, ne-li měsíců, plácám ve vztahu a nevím, jak dál. S přítelem je nám oběma 23 let, jsme spolu tři roky, ještě spolu ani nebydlíme, oba doděláváme bakaláře. Jde o to, že už delší dobu pozoruji, že jsem vůči němu citově vychladla, nic se mnou nedělá, netěším se na něj a vlastně zjišťuju, že mi ani nechybí :( On je hrozně hodný, pořád mi opakuje, jak mě miluje, je dost citlivý. Chtěla bych náš vztah zachránit, zase k němu něco cítit, těšit se na něj, ale je to vůbec možné? Nejhorší je, že jsem si zkusila představit třeba s ním žít a musím říct, že v současný chvíli, bych s ním prostě do společnýho bydlení nešla. Ta představa se mi nelíbí… dá se tohle nějak řešit? Můžu se do něj znovu zamilovat? Probudit v sobě opět ty city jako na začátku? Jak na vztahu zapracovat? Nebo je to vlastně normální a nemůžu po třech letech čekat výbuchy vášně? Plánuju si s ním pořádně promluvit. Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě dost citlivé.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1080
28.4.20 18:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebovala bych znát názory jiných, protože už se několik týdnů, ne-li měsíců, plácám ve vztahu a nevím, jak dál. S přítelem je nám oběma 23 let, jsme spolu tři roky, ještě spolu ani nebydlíme, oba doděláváme bakaláře. Jde o to, že už delší dobu pozoruji, že jsem vůči němu citově vychladla, nic se mnou nedělá, netěším se na něj a vlastně zjišťuju, že mi ani nechybí :( On je hrozně hodný, pořád mi opakuje, jak mě miluje, je dost citlivý. Chtěla bych náš vztah zachránit, zase k němu něco cítit, těšit se na něj, ale je to vůbec možné? Nejhorší je, že jsem si zkusila představit třeba s ním žít a musím říct, že v současný chvíli, bych s ním prostě do společnýho bydlení nešla. Ta představa se mi nelíbí… dá se tohle nějak řešit? Můžu se do něj znovu zamilovat? Probudit v sobě opět ty city jako na začátku? Jak na vztahu zapracovat? Nebo je to vlastně normální a nemůžu po třech letech čekat výbuchy vášně? Plánuju si s ním pořádně promluvit. Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě dost citlivé.

Zkus si vzpomenout, co tě tehdy na něm přitahovalo, proč jsi se zamilovala, a zkus to znovu najít, pokud to chceš zachránit. Ale zároveň se připrav na to, že se ti to pravděpodobně nepovede, vzhledem k tomu, co popisuješ, že cítíš teď. Možná by bylo rozumné to utnout spíš dříve než později. Můžeš zkusit počkat po státnicích, jestli z vás něco neopadne, ae když tě odrazuje vůbec jakýkoliv výhled na společnou budoucnost, asi to už znovu nenaskočí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2822
28.4.20 19:22

No, to už asi nezachranis.. Půjdete od sebe, pak je možné, že poznáš pár debilku, kteří ti otevřou oči s Ty si uvědomís, co jsi v něm ztratila, ale to už bude pozdě.. Ale to jsou zkušenosti, které si musíš sama odzit..
Tady bych doporučila přestávku, čas a odloučení mohou pomoci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
28.4.20 20:07

Normalni to neni. Zapracovat na tom jde, ale nejdriv si musis definovat, na cem pracovat - s cim jsi nespokojena. Je taky docela dobre mozne, zes ho proste prestala milovat a je na case se rozejit. To se holt stava :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
28.4.20 20:12

@Beckyttine5 Ale no tak. Ja jsem treba rada za kazdy rozchod, ktery jsem iniciovala a teprve u posledniho pritele jsem si docela jista, ze by to mohl byt ten posledni. Zadne otvirani oci se nekonalo. Ze je na me nekdo mily a vyklada mi, ze me miluje, jeste neindikuje, ze lepsiho chlapa, se kterym se treba na spolecne bydleni budu tesit, nepotkam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 20:31

Holky taky jsem si říkala, že si ho dostatečně nevážím, že pak potkám nějakého, který mě bude podvádět, alkoholika… S čím jsem nespokojená, popravdě takhle ani nevím. Dobrý nápad mi přijde, že je to odloučení, ani si nepsat, protože není den, kdy bychom nebyli v kontaktu. Achjo.. na začátku jsem to byla já, kdo chtěl společně bydlet, trávit spolu co nejvíc času a teď se to otočilo, většinou se spíš těším domů na svůj klid :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat