Boulička na pohlaví – co to je?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 19:00
Muzu sem dat intimni foto?jen malo videt to je

Dobry den chtela bych se zeptat mohu sem dat intimni foto kousek spodku je to malo videt? potrebuji poradit

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2657 příspěvků 06.04.19 19:04

A nejde ten problém popsat?

stinga
Echt Kelišová 8481 příspěvků 06.04.19 19:05

myslím, že ne, vždycky to bývá smazané - ale přes víkend zas admini tak moc nepracují, ale asi bych to raději jen popsala, pokud je to nutné

karkarka
Závislačka 4168 příspěvků 06.04.19 19:06

Sice zrovna večeřím,ale třeba bych to zkoukla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 19:07

No u pysku se mi udelala vetsi boule nevim jestli to je bedar nebo neco jineho na pohmat velke boli to.v zivote jsem mela jen jednou bedara tak nevim.je to uplne zarudle.je mi 30let.

Čičorečka
Závislačka 2657 příspěvků 06.04.19 19:09

Není to zarostlý chloupek?

stinga
Echt Kelišová 8481 příspěvků 06.04.19 19:11

tak to bude fakt něco jako beďar, foto sem nedávej, jmenuje se to absces, a je to dost velká boule, která pořád víc bolí a pak zase sama zmizne, já to mám, když nějak prochladnu, nikdy s tím nic nedělám, nic na to nedávám, hlavně to nepropichuj, mohla by sis tam zanést infekci, někdo ti asi poradí, co na to dává, já fakt nic, jenom opatrně sedím, aby to nebolelo, vždy to zas samo zmizelo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 19:11

@Čičorečka neni je to vedle hned u pysku tam chluoy nerostou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 19:12

@stinga ok super diky za odpoved myslim ze je to abces ale dost to boli pri sezeni jak rikate.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 19:16

Jo taky se mi to dělá, je to jako bedar, jak píšeš, mě se jich klidně udělá i víc zároveň, to je teprve pecka. Časem samy mizí a objevují. Z čeho to je jsem zatím nezjistila. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 19:17

Ono to za pár dní vyleze na povrch a pak se to dá třeba vymáčknout ;-). Nejlíp po koupeli, když je to nahřáté.

stinga
Echt Kelišová 8481 příspěvků 06.04.19 19:19
@Anonymní píše:
@stinga ok super diky za odpoved myslim ze je to abces ale dost to boli pri sezeni jak rikate.

no tak to asi bude ono, je to bolestivé hodně, mně se to dělá i u zadku na různých místech, do týdne by to mělo zmizet, opatrně při mytí a to sezení je teda peklo, ale pak si vždy jen uvědomím, že už mě to nebolí a je to úplně pryč

Taka
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 06.04.19 19:21

Taky bych řekla absces. Bolí to prý jak čert, horší jak zarostlý chlup :( Někdo si na to dává horké. Trošku pardox, když je to zarudlé, ale prý to pomáhá. Asi to zvýší průtok krve, likviduje to zánět… Nevím. Každopádně vím, že mě to překvapilo, protože mám zafixováno „zánět - chladit, jiná bolest - zahřívat“. Rozhodně nepropichovat - pravděpodobně se ani do správného místa netrefíš. Navíc by to šíleně bolelo a riziko infekce, navíc v těchto místech, taky není malé…

stinga
Echt Kelišová 8481 příspěvků 06.04.19 19:27
@Anonymní píše:
Ono to za pár dní vyleze na povrch a pak se to dá třeba vymáčknout ;-). Nejlíp po koupeli, když je to nahřáté.

já to nevymačkávám, a už vůbec ne na tak citlivém a choulostivém místě, ono se to vstřebá samo, kdyby to vymačkávala, mohl by se také hnis dostat dovnitř a na místě abscesu vzniknout zánět,
ale zas když s tím máš dobré zkušenosti, ale za mně ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 19:30

Ok diky moc jste zlate

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama