Můžu si nechat odebrat ve 20.tt na leidenovu mutaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaraslunicko
Kecalka 147 příspěvků 31.03.18 17:07
Můžu si nechat odebrat ve 20.tt na leidenovu mutaci?

Ahojky holky, před rokem jsem v 6.tt potratila, nyní jsem v 18. Tt a napadlo mě, jestli bych nemohla mít leidenu mutaci., dá se ještě odebrat krev, nebo ne? Já vím, že po 1 potratu bych neměla takhle uvažovat, jen mě to napadlo. Díky moc :mavam:

Reklama

Reakce:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 31.03.18 17:22

Ahoj, odebrat krev na genetické vyšetření se dá kdykoliv, geny těhotenství ani nic jiného nemůže zkreslit, buď tam mutace je, nebo není.
V souvislosti s potratem bych si nechala udělat nejen Leidna, ale i Protrombin a MTHFR.
To MTHFR je samo o sobě a v heterozygotní formě málo významné, ale v homozygotní by mohlo potraty dělat. Určitě bych do toho šla, já byla už v minulosti v souvislosti s antikoncepcí. :palec:

Klaraslunicko
Kecalka 147 příspěvků 31.03.18 17:26

@Hazentla
Já nikdy problém neměla, bůhví proč jsem potratila, zase si říkám u leidena se potraci jen na začátku nebo ne?.. Nechám si odebrat, bojím se. Dekuju :)

Hazentla
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 31.03.18 17:30

To nevím, jak to přesně je, ale leiden je dost nebezpečný, když se nepodchytí a neředí se včas krev. Takže určitě je dobrý nápad se nechat otestovat. :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama