Můžu si někoho najít?

Anonymní
12.4.21 12:32

Můžu si někoho najít?

Zdravím všechny,

Stručně popíši svou situaci, resp myšlenkové pochody :lol:

Je mi kolem 30, pracuju 100 km od domova v zahraničí, do rodného města jezdím na dva dny v týdnu. Miluju cestování a mám ještě hodně plánů, která místa navštívit. Je to pro mě naprostá priorita, cestování je (momentálně) jediná věc v životě, která mě naplňuje a obohacuje. Na rodinný život se (zatím) necítím.

Takže vím, že z hlediska vztahu nic moc vyhlídky.

Můj dotaz zní:měly/máte to někdo podobně? Je možné najít ženu/dívku, která by do takového „volného“ vztahu šla? (Nevím, jestli je to správná terminologie).

O ženy nouzi nemám, ale jde mi o to, jestli při takto nastavených kritériích by nebylo pravděpodobnější potkat jednorožce :dance:

PS: klidně se do mě pusťte, že jsem sobec, nedospělý, atd, ale za každý slušný názor budu rád.

Hezky den 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
924
12.4.21 12:37

Nevím, jen Ti dám radu: Hledej mezi mladšími. Kolem 30 už bývají ženy nastaveny povětšinou rodinným směrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
12.4.21 12:43

Našla bych si vztah tam, kde sem víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 12:51

Děkuju za názory/rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
1024
12.4.21 12:53

Ne a umřeš sám 🙈.
Jistěže máš šanci si někoho najít. Ale spíš bych to viděla na někoho v místě práce. Je spousta holek, co rádi cestují. Já mezi 20 - 27 jsem cestovala taky ráda, hodně, sama.. když se mi ale blížilo 30, tk jsem si řekla, že by možná bylo fajn se usadit a mít rodinu, protože ten věk v tomhle hraje důležitou roli. Teď je mi čerstvě 30 a mám skoro 2letou dcerku. Cestovat se dá i tak a řekla bych, že vcelku v pohodě, jen s větší zodpovědností a s větším batohem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1604
12.4.21 12:57

Hledej mezi holkama ve veku 20-25, idealne studentky s vetsim mnozstvim volneho casu. Ty budou cestovat rady, zvladte pokud pustis i nejakou tu kacku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
@fíkofka píše:
Ne a umřeš sám 🙈.
Jistěže máš šanci si někoho najít. Ale spíš bych to viděla na někoho v místě práce. Je spousta holek, co rádi cestují. Já mezi 20 - 27 jsem cestovala taky ráda, hodně, sama.. když se mi ale blížilo 30, tk jsem si řekla, že by možná bylo fajn se usadit a mít rodinu, protože ten věk v tomhle hraje důležitou roli. Teď je mi čerstvě 30 a mám skoro 2letou dcerku. Cestovat se dá i tak a řekla bych, že vcelku v pohodě, jen s větší zodpovědností a s větším batohem :lol:

Spíš se dvěma batohy :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982

Bud nějakou podobně založenou slečnu, která by do toho šla s tebou, nebo proste bud teď sám bez vážného vztahu, a až te to někdy přejde, tak potom hledat.

A jako nejlepší by mi přišlo se tím vůbec nezaobírat, užívat si to cestování a on už te život sám k někomu nasměruje ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 12:59

@fíkofka děkuju za povzbudivý komentář :) já věřím, že neumřu sám, že na každého láska čeká. Spíš mi jde o období, kdy se člověk jeste necítí na rodinný život, jestli jde najít v dnešní době volnější vztah (třeba i spolucestovatelku) :D
Vím, že i s dětmi se dá cestovat a je to určitě krásný, akorát já jezdím destinace, kam bych se s dětmi bál :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 13:00

@Semtex jasně, normálně tyhle věci neřeším a nechávám plynout, teorie je jedna věc, ale…
Asi lockdown trvá už dlouho :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
31295
12.4.21 13:01
@Anonymní píše:
@fíkofka děkuju za povzbudivý komentář :) já věřím, že neumřu sám, že na každého láska čeká. Spíš mi jde o období, kdy se člověk jeste necítí na rodinný život, jestli jde najít v dnešní době volnější vztah (třeba i spolucestovatelku) :D
Vím, že i s dětmi se dá cestovat a je to určitě krásný, akorát já jezdím destinace, kam bych se s dětmi bál :?

Mladší holka bude opravdu lepší než vrstevnice. Já třeba v 26 taky nechtěla děti a raději jsem cestovala ve volném čase. Ale nechtěla bych volný vztah ve smyslu spím s každým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 13:03

@kalie kačky ponechme stranou raději :mrgreen: na sponzorství nemám dostatečné finance.

Ale asi bude klíčový věk, holt my chlapi (někteří) dospíváme pomaleji. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9723
12.4.21 13:03
@Anonymní píše:

Na děti a rodinu máš času dost až budeš v penzi. A kdyby to nešlo, on se už někdo najde, kdo Vám pomůže, viz. Menzl. ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
12.4.21 13:05

Jo to je věc druhá - že pečlivěji vybíráš místa a přemýšlíš o dostupnosti lékařský péče :lol:. Moc bych se tím být tebou, nestresovala. Já bych právě v tom věku, co jsem psala, potkala ráda někoho tobě podobnýho, nicméně já jsem takový „uprdelista“ - prostě to nechávám plynout a ono z toho je buď něco na dýl nebo jen na krátko. Někdy z toho byl jen sex, někdy víc. Ale tak je to i normálně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 13:05

@Russet Volný vztah určitě nemyslím, že spím s každým. Nevím, jak to správné nazvat. Volný myslím tím, že máme oba prioritu cestování, resp že ani jeden z nás netlačí na rodinný život. :) Ale jinak věrnost.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat