Můžu si sama v 16ti založit účet?

Anonymní
3.6.20 08:06

Můžu si sama v 16ti založit účet?

Dobrý večer je mi 16 let a zrovna při shánění brigády jsem zjistila, že bude potřeba si založit účet, aby mi mohly chodit z brigády peníze, a tak bych se vás zeptal jestli bych musela založit s přítomností rodičů nebo bez?

Díky, za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

355
3.6.20 08:09

Tyyyyjo já myslim, ze sama až od 18, ale používat ho normalne můžeš :think: (karta a tak)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12110
3.6.20 08:13

Myslim, ze ne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
3.6.20 08:14

Muzes si založit účet Studentsky ucet

sestnactilete dite ma, ale při zakladani jsem tam byla. S občankou ti ucet podle mne zalozi, jsi trestne zodpovedna. Ale radeji bych obvolala banky, at se tam netahnes zbytecne sama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6551
3.6.20 08:42

Nejde to. Při prvním kontaktu (většinou na pobočce) musí být přítomen zákonný zástupce. Pak už je to vše na dítěti ale založit bez něj to nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2538
3.6.20 09:04

Co vegetbanking od Airbank od 15?? mrkni na podmínky, zda můžeš založit sám on-line.. pohledej na googlu.. dnes se dají účty založit i bez návštěvy pobočky…
https://www.airbank.cz/15plus/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5954
3.6.20 09:31

Teď budu dělat dceři po 15. narozeninách studentský účet u KB a musím přijít do banky s ní jako její zákonný zástupce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8904
3.6.20 11:33

Asi jak u které banky. byla jsem s dcerou zakládat mKonto pro mládež (mBank) a byla jsem tam jen do počtu, aby se dcera nestyděla. stačila jim dcery občanka, ona si taky sama podepisovala smlouvu, kódy do bankovnictví přišly pouze jí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama