Mužů si vzít sourozence do pěstounské pece ?

Anonymní
28.6.20 10:43

Mužů si vzít sourozence do pěstounské pece ?

Dobrý den, mužů si vzít moje 3 sourozence do pěstounské pece? Mama jde do vězení a z nějakého důvodu se nemůže starat jejich tata( ne můj ). Do ústavu nechci aby šly. Prosím poraďte mi jak postupovat a zda bych si je vůbec měla brát :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21027
28.6.20 10:46

Tak těžko ti někdo může jen tak říct, jestli si je máš vzít. Ty musíš vědět, jestli zvládneš výchovu tři děti, včetně materiálního zabezpečení. Pokud jsi plnoleta a máš podmínky, do péče ti je dají. Kontaktovala bych OSPOD a poradila se s nimi na postupu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13647
28.6.20 10:47

Pokud jsi dospělá, tak ano. A i když to bude těžké, tak rozhodně je to lepší než ústav, no.

Najdi nejbližší organizaci, co se věnuje náhradní rodičovské péči a nech si poradit jak to zařídit a pak využívej jejich služby při péči o sourozence.

https://www.adopce.com/…-organizace/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
28.6.20 10:57

Kolik je ti let? A co vubec delas v zivote? Mas partnera?
Dobre to promysli, tohle neni sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
702
28.6.20 11:34

Pokud máš kde bydlet, práci, nejsi zadlužená až po uši a sourozenci by měli zázemí (svůj koutek/pokoj) a materiální zabezpečení, nevidím důvod, proč by ti je nesvěřili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
28.6.20 12:04

Neblazni, zij svuj zivot a neobetuj se kvuli neschopne matky. Pokud to nechces delat jak romove, hlavne pro prachy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 12:06

@Kaileee Tady jde o to ze už jednou sem je (měla na starosti ) když sem byla mala. A tak mám asi jiné pouto ze nemůžu je nechat jit do ústavu.

• Nahlásit
  • Citovat
24545
28.6.20 12:14
@Anonymní píše:
@Kaileee Tady jde o to ze už jednou sem je (měla na starosti ) když sem byla mala. A tak mám asi jiné pouto ze nemůžu je nechat jit do ústavu.

To jsi je ale asi i neživila :nevim: kolik vám je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
28.6.20 12:16

Je mi 19 ale nevím co mám proste dělat sbírám rady a snažím se to nějak vyřešit pro nás všechny co nejlepe. Teprve do práce nastupuji a s přítelem mame dům takže pokoj by měly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24545
28.6.20 12:21

Asi jeho dům, co… Co on na to říká?? Kolik je dětem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
28.6.20 12:22
@bochaka píše:
Je mi 19 ale nevím co mám proste dělat sbírám rady a snažím se to nějak vyřešit pro nás všechny co nejlepe. Teprve do práce nastupuji a s přítelem mame dům takže pokoj by měly

Jak rikam, neblazni, mas svuj zivot…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
28.6.20 12:25

Tohle je strasne tezka situace, takyjsem si v 18 brala do pece segru, takze vim o cem mluvim.
3 sourozence si vubec nedovedu predstavit. Kolik jim je?
Jak jsou na tom s schovanim, s prospechem?
Co na to tvuj pritel, ci je doopravdy ten dum, kde zijete?
Tri deti znamenaji problemu az az i pro zkusene, zajistene rodice.
U tebe predpokladam, ze pochazis ze spatneho prostredi a muj nazor je, ze jedine jak se z toho vymanit, je co nejvice se ucit, ziskat dobrou praci, setrit a setrit, mit vlastni bydleni atd.
Tim pomuzes sobe, sourozencum a jeste jim das dobry priklad do zivota.
Mozna si je vezmes a zvladnes to, mozna se dobre uci, poslouchaji te, partner te podrzi, ja nevim. Ale hlavne nedopust, aby jste se potopili vsichni.
Nejsi povinna se obetovat jen proto, ze cela tvoje rodina selhala. Jako chapu, ze to vidis uplne jinak, ja byla stejna v tvem veku, ale opravdu to vsechno poradne zvaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24545
28.6.20 12:29

A babička nebo někdo není, to jsi zbyla jen ty? 3 děti je hodně, kdyby jedno, ale 3 nezvládnete v tomhle věku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
28.6.20 12:33

Dům je pritelovo ten mi řekl ze záleží na mě a ze mě podrží. Je jim 15,14 a 3 s tím nejmladším si nejsem jistá. Ale se starsima na 100% ano. Z přítele mají respekt a poslouchají ho. Mama nebyla schopna s nimi jit ani k zubarovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24545
28.6.20 12:36

Takže ale z tebe respekt nemají. Sama jsi puberťák. Na jak dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama