Reklama

Můžu si za to sama? Aneb chyby ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 18:33
Muzu si za to sama?Aneb chyby ve vztahu

Mela jsem vztah, trval dlouhych 11 let.Cely vztah jsem brala velmi vazne. Starala se, uklizela, varila, delala prvni,posledni.No zkratme to. Proste jsem na nem byla zavisla a on nehnul ani prstem.Mel me jistou. Nedavni odesel.
Ted jsem silne demotivovana, protoze jsem to myslela dobre a takhle to dopadlo.Za dobrotu na zebrotu. Uprimne nevim, co vic chtel.
Zajimalo by me jake jste vy udelali chyby, diky kterym se vztah rozpadl.Neco z ceho jste se nakonec poucili.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 22.04.18 18:36

No bral tě jako služku pro všechno a nemusel se snažit. On víc nechtěl, tys mu to sama dávala bez toho, aniž by hnul prstem.

radkka
Generální žvanilka 20502 příspěvků 22.04.18 18:37

Co víc chtěl? Možná nezávislou, sebevědomou ženu, která mu nebude ležet u nohou :kytka:

Vem si z toho poučení a ber to tak, že máš šanci na něco nového a krásného :kytka:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 22.04.18 18:37

Nikdy nedělat všechno, co chlapovi na očích vidím. Nejsem jeho kuchařka, služka, pradlena… A hlavně nebýt na něj závislá, ať už citově tak finančně. To za chvíli přestane každého chlapa bavit.

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 22.04.18 18:37

Asi záleží na důvodu, proč odešel.

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 22.04.18 18:39

Jestli tě bral jako sluzku tak buď ráda že odešel :nevim: co vic k tomu rict..některý lidí si zvyknou a pak už to berou automaticky.
Hlavně chlapi no :roll: určitě najdeš chlapa kterej si tě bude vážit za každou vypranou košili a uváděny oběd..a nebo takového jako mám já..že se vlastně ve všem budete střídat..bez plánu..automa­ticky.. ;) :palec:

nostress
Extra třída :D 13225 příspěvků 22.04.18 18:39
@Anonymní píše:
Mela jsem vztah, trval dlouhych 11 let.Cely vztah jsem brala velmi vazne. Starala se, uklizela, varila, delala prvni,posledni.No zkratme to. Proste jsem na nem byla zavisla a on nehnul ani prstem.Mel me jistou. Nedavni odesel.
Ted jsem silne demotivovana, protoze jsem to myslela dobre a takhle to dopadlo.Za dobrotu na zebrotu. Uprimne nevim, co vic chtel.
Zajimalo by me jake jste vy udelali chyby, diky kterym se vztah rozpadl.Neco z ceho jste se nakonec poucili.

No právě proto. A co dělal on pro tebe? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 18:43
@nostress píše:
No právě proto. A co dělal on pro tebe? :nevim:

Vlastne nic. Nejhorsi je, ze ja po nem ani nic nepozadovala.Mela jsem ho rada a chtela jsem pro nej to nejlepsi a uplne jsem zapomnela na sebe a sve potreby.

nostress
Extra třída :D 13225 příspěvků 22.04.18 18:45
@Anonymní píše:
Vlastne nic. Nejhorsi je, ze ja po nem ani nic nepozadovala.Mela jsem ho rada a chtela jsem pro nej to nejlepsi a uplne jsem zapomnela na sebe a sve potreby.

To je největší chyba, kterou může každý udělat ve vztahu. Pouč se z toho, a příště si hlídj zpětnou vazbu. Kolik děláš pro něj ty, a kolik on pro tebe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 18:46
@nostress píše:
To je největší chyba, kterou může každý udělat ve vztahu. Pouč se z toho, a příště si hlídj zpětnou vazbu. Kolik děláš pro něj ty, a kolik on pro tebe.

Diky ted uz to vim. Musel me mit ta dobrou rohozku, docela me mrzi, ze jsem tak klesla, ale opravdu jsem netusila ze je to spatne. Rikala jsem si, jak musi byt stastny, ze ma takovou holku.Hm kdepak!

Levandulina
Kelišová 5413 příspěvků 10 inzerátů 22.04.18 18:47

A z jakého důvodu odešel? Z ničeho nic asi ne. Něco vám ve vztahu nefungovalo…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 18:48
@Levandulina píše:
A z jakého důvodu odešel? Z ničeho nic asi ne. Něco vám ve vztahu nefungovalo…

Zamiloval se do jine.

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 22.04.18 18:48

Není v tom jiná?

Levandulina
Kelišová 5413 příspěvků 10 inzerátů 22.04.18 18:51
@Anonymní píše:
Zamiloval se do jine.

Aha… :( Tu péči on bral jako samozřejmost a v podstatě to asi ani nevnímal (co všechno děláš )

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 18:53
@Levandulina píše:
Aha… :( Tu péči on bral jako samozřejmost a v podstatě to asi ani nevnímal (co všechno děláš )

Urcite. Vedel ze ja hodna vzdy udelam co mu na ocich vidim. Hodne jsem se timto vztahem poucila.Mrzi me, ze jsem to pojala tak nezdrave ten vztah, ale myslela jsem to dobre. Nemela jsem moc zkusenosti z jinych vztahu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >