Můžu takhle zhubnout?

50
17.1.20 18:27

Můžu takhle zhubnout?

Ahoj.. Mam ted nějakých 58kg a 162cm ale asi mam lehke kosti protože mam hrozne tuku.. Uz jim asi 3 tydny v deficifu že na kalorickych tabulkach jsem v zelenem a snazim se i cvičit a vic chodit a tak ale myslite ze vadi ze kdyz se vejdu do tech 4000kj na tabulkach tak vadi že třeba snim bile tesroviny nebo tak? protože jsem v studentským věku a nemam na to si vařit každý den a proste jim v jidelne.. ale takove ty veci jako rohliky susenky cokolady uz nejim vubec ale zase je fakt ze za 3 tydny se nic nestalo ja teda jako budu pokracovat dal ale nekdo nejake typ jak ss zbavit hlavne toho tuku.. ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
545
17.1.20 18:30

Mně se zdá 58 kg na 160 cm v pohodě no. Já mám 160 cm a taky 58 kg a jsem celkem spokojená :) ale pohyb bych řekla je nejdůležitější. Jo a taky studuju, třeťák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
17.1.20 18:33

@Jeanny21 ja ted uplne umiram a jsem rada ze dokazu cvičit 3× tydne treba 45minut a jist nejak v deficigu protoze ted mam to obdobi seminarek a testu…na umreni 😵 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
17.1.20 18:35

No jako 4000kj sní můj čtyřletý syn. Měla bys to navýšit tak na 6000kj, samozřejmě zdravými potravinami, jinak si koleduješ o průšvih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
17.1.20 18:36

@Linda42 to chápu, u nás stejně, je to záhul, ale 3× týdně 45 minut je dobrý, to obdivuji. Chce to kardio cvičení (já chodím běhat 3× týdně) a pak ještě každý den 10 minut posiluju. No a jídlo do školy si nosím z domu, vše celozrnné, domácí, taky bílkoviny a ovoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
17.1.20 18:37

Pokial mas stravu pestru, vadit to nemusi. Ale ako zadavas do KT? Vies vahu jednotlivych surovin v jidelne? Lebo len tak byocko to nahadzovat asi nema velmi vypovednu hodnotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1667
17.1.20 18:39

Podle mě hubnout vážně nemusíš. Tedy v rámci tvé váhy ku výšce si myslím že jsi naprosto v pohodě. Pokud se ti zdá že máš nějaký tuk (tlustý zadek, břicho) tak spíš začni cvičit na zpevnění postavy. Jestli ti holky ve škole cpou do hlavy že drží různý diety tak se na ně vybodni. Vykašli se i na nějaký tabulky. Základ je nepřežírat se, jíst aspon 5× denně malý porce, dopoledne ovoce a odpoledne zelenina max do 5 hod večeřet a pitný režim. Každý tělo je jiný a potřebuje jinej příjem. Jiný příjem má ten co sedí na zadku v kanceláři a jiný má ten co potřebuje sílu jako zedník. Spíš než nějakýma tabulkama se řiď vlastním tělem. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2931
17.1.20 18:41

Podle mě máš váhu ok, spíš asi potřebuješ tvarovat postavu, nabrat svaly. Pokud máš stravu ok, tak budeš muset začít cvičit. Nech si poradit od nějakého trenéra z dobrého fitka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
17.1.20 18:42

Pokud používáš „Kalorické tabulky“ - přímo tu appku, tak dej pozor. Tam jsou někdy ty kalorické hodnoty navalené úplně nesmyslně. Já podle toho kdysi jedla a nejenže jsem nezhubla, ale po určité době jsem začala přibírat, protože jsem jedla strašně ale strašně málo. Možná už je ta appka lepší, ale stejně tomu nevěřím.
Takže se vykašli na nějaké blbé tabulky a jez prostě zdravě. Nebo si nechej od nějakého výživového poradce sestavit jídelníček a začni si jídlo připravovat den dopředu do krabiček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
17.1.20 18:51

@sandrusa jj vaha je vzdy psana a uz mam i dobry odhad na gramaz xd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
17.1.20 18:52

@LilyJane kolik si snedla cca za den??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
17.1.20 18:54

@Linda42 oki :) inak…podla mna ides pod bazalom a preto sa ti nedari zhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2253
17.1.20 19:19

Oběd tolik neřeš, Hlavní je nejíst pozdě večer, mít dost bílkovin, vlákniny a pohyb..mas bílkoviny i ve snídani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1125
17.1.20 19:36

@Linda42 když jsem měla jídelníček od dobré poradkyně, měla jsem ho nastavený na 6200kj denně při výšce 168/68. Podle mě jíš strašně málo :nevim:
Já tak s přídavkem jízdy na orbitreku dala za měsíc dolů 4kg a za 4 měsíce celkem 12 úplně v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9014
17.1.20 19:55

Dám ti řadu jak zhubnout. Zapomeň že existují kalorie. Začni cvičit každý den půlhodinu s jillian michaels 30 days shred. Stáhni si appku Připomenutí pití vody - pomůže ti mít správný pitný režim. Jednou týdně si zajdi do cukrárny a kup si tam jeden! zakusek. Po zbytek týdne se bílému cukru vyhýbej a v žádném případě si to nekupuj na doma. Na sladkosti je tu cukrárna. Půjde to dolů raz dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat