Můžu teď s rýmou k doktorovi na prohlídku?

Anonymní
14.9.20 20:53

Můžu teď s rýmou k doktorovi na prohlídku?

:nevim:
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3151
14.9.20 20:54

Ne, ale předpokládám, že je to vtip..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5304
14.9.20 20:56

Pokud to není urgentní, tak bez až budeš bez rýmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14251
14.9.20 20:57

Samozřejmě že ne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 20:58

Proč by to měl být vtip? Mám pouze trochu rýmu a mám jít na screening a rýma právě není příznak korony a nikam ani nechodím, tak nevím, proto se ptám..

• Citovat
  • Nahlásit
3269
14.9.20 20:58

Já myslela, že covid nemá příznaky rýmy. Píšou to všude. :mrgreen: normálně ji zavolej a domluv se. Tady ti všichni řeknou, že ne. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1644
14.9.20 21:03

Ja bych normálně šla proboha. :roll: to je furt komedie. Jestli máš trochu rýmu, bych si strikla do nosu a šla. Ještě rok zpátky lezli všichni všude nachcipany a nikdo to neřešil. Stejně tam budeš muset bejt s rouškou ne a ta spasí prej vše. Ode dneška, i když se setkas s člověkem s covidem, kterej bude mít hadr přes hubu, tak nemusíš ani do karantény, když ten hadr budeš mít taky. :roll:
Jo a je mi jasný, že kvůli takovým nezodpovědným občanům jako jsem já se to tu šíří, tak si ty poznámky můžete případně nechat od cesty. :mrgreen: :P

Příspěvek upraven 14.09.20 v 21:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
14.9.20 21:04

Pokud nemas idealni zdravotni stav, je nejjednodussi zavolat si tam oni ti reknou co mas delat. :) Ja byla u dr s detma kvuli kasli a volala jsem, rekla mi v kolik mam prijit aby tam nikdo nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3724
14.9.20 21:06

Se z toho covidu všichni po… Jsou vyšetření, která nejde odložit. Buď jsou akutní nebo musí být provedená v konkrétním termínu, jinak postrádají smyl (třeba zrovna prvotrimestrální screening, že). Takže jako kvůli strachu z covidu odepřeme lidem jinou zdravotní péči? Zkusila bych to přeložit spíš kvůli sobě, abych se nemusela někam vláčet, když se necítím úplně OK, ale kdyby to nešlo, vzala bych si roušku a normálně šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5304
14.9.20 21:11

Tak na screaning bych normálně šla. Ale kdyby to byla třeba obyčejná preventivka tak tu bych odložila až bych byla zdravá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 21:17

Tak díky. Uvidím a kdyžtak teda napřed zavolám.

• Citovat
  • Nahlásit
3151
14.9.20 21:18
@Netopýr1 píše:
Ja bych normálně šla proboha. :roll: to je furt komedie. Jestli máš trochu rýmu, bych si strikla do nosu a šla. Ještě rok zpátky lezli všichni všude nachcipany a nikdo to neřešil. Stejně tam budeš muset bejt s rouškou ne a ta spasí prej vše. Ode dneška, i když se setkas s člověkem s covidem, kterej bude mít hadr přes hubu, tak nemusíš ani do karantény, když ten hadr budeš mít taky. :roll:
Jo a je mi jasný, že kvůli takovým nezodpovědným občanům jako jsem já se to tu šíří, tak si ty poznámky můžete případně nechat od cesty. :mrgreen: :PPříspěvek upraven 14.09.20 v 21:05

Ja jsem to pochopila jako na preventivku, tam se snad s rýmou nelezlo ani když nebyl Covid?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 21:20
@Anonymní píše: :nevim:

Ahoj, já mám taky rýmu už od středy a normálně jsem s ní šla na prohlídku 17tt… Je to nějak týden furt stejný. Někde jsem četla, že těhotné mají rýmu z různých příčin… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1644
14.9.20 21:28
@Nell2 píše:
Ja jsem to pochopila jako na preventivku, tam se snad s rýmou nelezlo ani když nebyl Covid?!

No já třeba většinou s rymou chodila do práce, na jednání, všude. Jako že bych si kvůli rýmě třeba brala neschopenku?
Už mi to celý točí, ze školky už taky vracejí kvůli rýmě, fakt by me strašně zajímalo, jak to teď řeší v Německu, kde bylo normální, že dítě chodilo i s antibiotiky, páč tam mají OCR deset dní na rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23038
14.9.20 21:32
@lolink píše:
Já myslela, že covid nemá příznaky rýmy. Píšou to všude. :mrgreen: normálně ji zavolej a domluv se. Tady ti všichni řeknou, že ne. :mrgreen:

Už dávno se uznává rýma jako příznak. Naposledy to psala i hlavní hygienička, že má právě rýmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama