Můžu to brát jako pozitivní ovulační test?

42
19.5.20 15:30

Můžu to brát jako pozitivní ovulační test?

Ahoj, jdu se s vámi poradit. Je tento ovulační test pozitivní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1087
19.5.20 15:47

@HankaL9 no já bych k večeru zkusila ještě jeden. Ty čárky by měli být stejně silné, ale je jasne, že ovulace v nejbližších dnech bude :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
19.5.20 15:51

@Jessica4 ten je ze včera právě. Ale dneska jsem ještě nestihla test udělat. Tak myslíš, že by to mohlo být silnější a že ta ovulace tedy brzo bude?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1032
19.5.20 15:56

Myslím, ze se klidně můžete snažit. Některé testy úplně plně čárku neukáží a snahou nic nezkazíte :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
19.5.20 16:02

@EvieK a to my se zase snažíme :D a i tak pociťuji na těle, že by ta ovulace měla přijít. Tak snad se i zadaří :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 16:37

Já to měla podobně, a pak mi testy začaly slábnout, takže u mě byl pozitivní, i když nebyla ta testovací silnější. Ale koukala jsem na obrázky holek tady na webu + na jiných a většinou měly další den tu testovací ještě silnější. Tak zkus a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
14365
19.5.20 17:11

Ještě zkoušej dál, uvidíš, jaké zachytíš maximum. Pokud by tohle bylo nejvíc, tak je otázka, jestli nebyla dostatečná hladina a ovulace možná opravdu nebyla, nebo jsou jen testy na tebe v tuto denní dobu málo citlivé. Pak by mohlo pomoci koupit jinou značku, která bude mít trochu vyšší citlivost. Jestli by se déle nedařilo nebo tě takhle testy zlobily, tak je lepší zkusit měřit bazální teplotu, můžeš i v ústech, ráno hned po probuzení. Ovulační testy totiž ukazují přípravu těla na ovulaci, ale bazální teplota by měla potvrdit, zda k ní opravdu došlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
20.5.20 09:53
@HankaL9 píše:
@Jessica4 ten je ze včera právě. Ale dneska jsem ještě nestihla test udělat. Tak myslíš, že by to mohlo být silnější a že ta ovulace tedy brzo bude?

Ono musíš ty testy dělat v této době častěji. Když je budeš dělat 1× denně tak tu hladinu klidně prosvihnes. Ona se zvedne na maximum opravdu na pár hodin, takže včerejší styk by to měl pojistit a do ovulace jste se tedy určitě trefili. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.20 10:37

Holky je ovulacni test pozitivní?

Ahoj holky, prvně testují ovulaci, chci se zeptat je test pozitivní? Dnes jsem 13DC. Ty dva poslední jsou dělaný dnes v 10hodin. Akorát je jeden doktor max a druhý máma test. Moc děkuji za odpověď :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4643
5.6.20 10:41

@Petulinka128 ještě úplně ne, zkusila bych ještě odpoledne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
5.6.20 10:45
@Petulinka128 píše:
Ahoj holky, prvně testují ovulaci, chci se zeptat je test pozitivní? Dnes jsem 13DC. Ty dva poslední jsou dělaný dnes v 10hodin. Akorát je jeden doktor max a druhý máma test. Moc děkuji za odpověď :*

Ještě nejsou, ale podle toho, jak Ti sílí čárka to vypadá, že ovulace klepe na dveře. Zkus zítra dopoledne znova a uvidíš :)

Jinak doporučuji testovat jedním typem testů, at si je nakoukáš, pak budeš vědět přesně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.20 10:54

@Sardelka - moc děkuji, už jsem se bála, že ovulaci nemám. Dnes ráno byl sex, tak snad nevadí, že jsme to nenechali třeba na zítra. Určité budu dál pokračovat, všechny jsou dr. max, akorát ten poslední jiná značka. Takže si půjdu dnes koupit dr. max ať tedy testují stejnou značkou :slight_smile: :tulip:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.20 10:55

@malina83 - dobře ještě testnu:slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
5.6.20 11:49
@Petulinka128 píše:
@Sardelka - moc děkuji, už jsem se bála, že ovulaci nemám. Dnes ráno byl sex, tak snad nevadí, že jsme to nenechali třeba na zítra. Určité budu dál pokračovat, všechny jsou dr. max, akorát ten poslední jiná značka. Takže si půjdu dnes koupit dr. max ať tedy testují stejnou značkou :slight_smile: :tulip:

Já jsem to měla uplně stejně, dlouho to pořád nebylo ono, ale jasně to sílilo. Až potom to přišlo, ten testovací proužek se dokonce zbarvil dřív než ten kontrolní, jaká síla to byla. Tak se nevzdávej a testuj dál! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.20 10:16

@Sardelka - Ahojky, snad neobtěžují, dnes v 10 jsem si dělala další ovu test a ten už je pozitivní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama