Může to být těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 09:57
Můžu to být těhotenství?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, snažíme se o druhé mimi, ale moc nám to nešlo, druhý měsíc beru clostybegyt, byla jsem u dr na folikuly a říkala, že tam skoro nic nebylo, to byl 14DC, zkoušela jsem pak ovu. testy a asi 21DC byl lehce pozitivní, ale ne úplně jako kontrolní čárka tak jsme to zkusili, v noci mě pak děsně bolelo břicho, no a v neděli ze mě vytekl žlutej výtok, v pondělí mě bolelo břicho jako bych to měla dostat a nic, zase jenom výtok a to trošku do hnědá, to jsem to měla už dostat, ale stále nic… Dneska ráno zase takovej pocit a zase r jenom průhlednej výtok, můžu se zeptat, mohlo by to znamenat těhu? Test jsem zkoušela a negativní, ale podle mě by to bylo brzo ještě, dneska je 10 den po sexu.

Reakce:
Kacenka.k8
Stálice 65 příspěvků 30.04.19 10:12

Mila anonymni, muze to byt cokoliv - dojdi si na gyndu, my tu vesteckou kouli nemame a do kalhotek ti nevidime, takze ti tezko poradime :jazyk: :mavam:

sonik8721
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 30.04.19 10:45

Na tehotenske příznaky je dle mě brzo… :think:

Spíš to mohla být třeba ovulace, já někdy při ovulaci také krvacim a mám výtok, hlavně ji teda poznám, jelikož mě vždy dost bolí spodek…

Počkej, zda to dostaneš nebo ne a uvidíš :mrgreen:

splendis
Kecalka 432 příspěvků 30.04.19 11:27
@Anonymní píše:
Mila anonymni, muze to byt cokoliv - dojdi si na gyndu, my tu vesteckou kouli nemame a do kalhotek ti nevidime, takze ti tezko poradime :jazyk: :mavam:

Hmm a ty jsi anonymní proč

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 11:28
Váš příspěvek
Reklama