Můžu tohle těsto použít i na beránka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eneer
Závislačka 2930 příspěvků 29.03.18 08:32
Můžu tohle těsto použít i na beránka?

Ahoj všem, mám takový dotaz, oblíbila jsem si jeden recept na muffiny a nejsem si jistá, jestli se dá stejné těsto použít i na beránka, co myslíte? Těsto je takové dost hutné… https://www.mimibazar.cz/recept/106053/#…

Reakce:

Monchichik
Kelišová 5171 příspěvků 29.03.18 08:35

Já bych řekla, že ano. Na beránka se dá použít jakékoliv těsto, tak proč ne tohle.

lucynka25
Echt Kelišová 7678 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 08:38

@Eneer myslím, že ano ;)

Hanney
Závislačka 2684 příspěvků 29.03.18 08:41

@Eneer úplně v pohodě, já dělala z podobného se zakysankou bábovku a byla famozní. Ať se ti beran povede :kytka:

Iva68
Povídálka 16 příspěvků 4 inzeráty 29.03.18 08:44

To půjde :D

Eneer
Závislačka 2930 příspěvků 29.03.18 08:44

Já nejsem moc dobrá kuchařka, tak jsem se radši zeptala :-) moc díky za rady všem :-) :kytka:

Markéta80
Hvězda diskuse 40056 příspěvků 29.03.18 08:56

@Eneer jen mrkni na recepty na beránka at máš těsta na obsah stejně aby se vyplnila forma ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >