Reklama

Můžu tohle těsto použít i na beránka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eneer
Závislačka 2909 příspěvků 29.03.18 08:32
Můžu tohle těsto použít i na beránka?

Ahoj všem, mám takový dotaz, oblíbila jsem si jeden recept na muffiny a nejsem si jistá, jestli se dá stejné těsto použít i na beránka, co myslíte? Těsto je takové dost hutné… https://www.mimibazar.cz/recept/106053/#…

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4120 příspěvků 29.03.18 08:35

Já bych řekla, že ano. Na beránka se dá použít jakékoliv těsto, tak proč ne tohle.

lucynka25
Kelišová 7101 příspěvků 2 inzeráty 29.03.18 08:38

@Eneer myslím, že ano ;)

Hanney
Závislačka 2655 příspěvků 29.03.18 08:41

@Eneer úplně v pohodě, já dělala z podobného se zakysankou bábovku a byla famozní. Ať se ti beran povede :kytka:

Iva68
Povídálka 16 příspěvků 4 inzeráty 29.03.18 08:44

To půjde :D

Eneer
Závislačka 2909 příspěvků 29.03.18 08:44

Já nejsem moc dobrá kuchařka, tak jsem se radši zeptala :-) moc díky za rady všem :-) :kytka:

Markéta80
Hvězda diskuse 39267 příspěvků 29.03.18 08:56

@Eneer jen mrkni na recepty na beránka at máš těsta na obsah stejně aby se vyplnila forma ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama