Můžu tohle těsto použít i na beránka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eneer
Závislačka 2897 příspěvků 29.03.18 08:32
Můžu tohle těsto použít i na beránka?

Ahoj všem, mám takový dotaz, oblíbila jsem si jeden recept na muffiny a nejsem si jistá, jestli se dá stejné těsto použít i na beránka, co myslíte? Těsto je takové dost hutné… https://www.mimibazar.cz/recept/106053/#…

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 3236 příspěvků 29.03.18 08:35

Já bych řekla, že ano. Na beránka se dá použít jakékoliv těsto, tak proč ne tohle.

lucynka25
Kelišová 6863 příspěvků 2 inzeráty 29.03.18 08:38

@Eneer myslím, že ano ;)

Hanney
Závislačka 2648 příspěvků 29.03.18 08:41

@Eneer úplně v pohodě, já dělala z podobného se zakysankou bábovku a byla famozní. Ať se ti beran povede :kytka:

Iva68
Povídálka 16 příspěvků 4 inzeráty 29.03.18 08:44

To půjde :D

Eneer
Závislačka 2897 příspěvků 29.03.18 08:44

Já nejsem moc dobrá kuchařka, tak jsem se radši zeptala :-) moc díky za rady všem :-) :kytka:

Markéta80
Hvězda diskuse 38271 příspěvků 29.03.18 08:56

@Eneer jen mrkni na recepty na beránka at máš těsta na obsah stejně aby se vyplnila forma ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama