Můžu toto považovat za pozitivní ovulační test?

135
29.5.18 06:49

Muzu toto povazovat za pozitivni ovulacni test?

Jsem 8 tydnu po samovolnem potratu v 6tt bez revize.. Krvacela jsem asi 10 dni, a dr mi rekla ze se muzeme hned snazit znovu, jenze ja mam pco a nemivam ovulaci, brala jsem 3 tydny gynex, menstruace stale nikde, ale ovulacni test dnes, je nejsilnejsi, muzu to brat jako ovulku, nebo je carka porad slaba na to aby opravdu byla obulace? Dekuji :kytka: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5082
29.5.18 06:57

Mně přijde celkem slušnej :think: možná jo.. měříš i BT? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
29.5.18 07:06

Toto ještě není pozitivní. Navíc ovulacni test se nema dělat před desátou hodinou dopoledne, takže zkus znovu později

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
29.5.18 07:08

Vim, ze se nedela rano, ale mela jsem nocni, v kohinoru je to na smeny, tak to mam obraceny, takze moje sance zase v haji :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33183
29.5.18 07:10

Jako pozitivní není, ale třeba si nezachytila ten vrchol..ten co jsem pozorovala na sobě bývá většinou v noci..
jinak je blbost co píše Tichošlápek že se nedělá před 10h ranní:-)) jenom se nedělá z ranní moči, to je rozdíl a pokud si nespala tak ani žádná ranní moč není..
Před testem se akorát dvě hodiny nepije, a nečurá, jinak můžeš kdykoliv..tzn pokud děláš ráno, tak po probuzení se vyčurat - a pak dvě hodiny nepít a nečurat a můžeš dělat test..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
29.5.18 07:12
@smurfka
@smurfka píše:
Jako pozitivní není, ale třeba si nezachytila ten vrchol..ten co jsem pozorovala na sobě bývá většinou v noci..
jinak je blbost co píše Tichošlápek že se nedělá před 10h ranní:-)) jenom se nedělá z ranní moči, to je rozdíl a pokud si nespala tak ani žádná ranní moč není..
Před testem se akorát dvě hodiny nepije, a nečurá, jinak můžeš kdykoliv..tzn pokud děláš ráno, tak po probuzení se vyčurat - a pak dvě hodiny nepít a nečurat a můžeš dělat test..

Potesila jste mne, je to nejsilnejsi co kdy byl, ale zase od jine znacky, tam je jen takovej stin, tak ja nevim :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
29.5.18 07:14

@Emay není v haji, lh muze stoupnout a zase klesnout rychle, takže buď si nejvyšší hladinu uz nezachytila nebo teprve bude. Každopádně bych to dnes pojistila sexem a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33183
29.5.18 07:15
@Emay píše:
@smurfkaPotesila jste mne, je to nejsilnejsi co kdy byl, ale zase od jine znacky, tam je jen takovej stin, tak ja nevim :zed: :zed: :zed:

já nevím..já testovala dohromady před dětma cca rok a měla jsem teda jen jednu značku celou dobu ( nákup na aliexpresu - cca 200 testů za 250 korun ) taky jsem testovala celý měsíc od ms k ms..ono je blbé používat různé značky stejně jako u těhu testů..každopádně dneska a zítra za sex nic nedáš no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
29.5.18 07:15
@Tichošlápek píše:
@Emay není v haji, lh muze stoupnout a zase klesnout rychle, takže buď si nejvyšší hladinu uz nezachytila nebo teprve bude. Každopádně bych to dnes pojistila sexem a uvidíš

Dekuji, jsem rada za kazdej nazor :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
29.5.18 07:17
@smurfka píše:
já nevím..já testovala dohromady před dětma cca rok a měla jsem teda jen jednu značku celou dobu ( nákup na aliexpresu - cca 200 testů za 250 korun ) taky jsem testovala celý měsíc od ms k ms..ono je blbé používat různé značky stejně jako u těhu testů..každopádně dneska a zítra za sex nic nedáš no

Nela jsem doma zbytek testu z minulyho testovani a pak koupila jiny neumyslne.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2494
29.5.18 07:19

@Emay podle me jsi zachytila plodne obdobi, neresila bych to a snazila se tento tyden :hug: taky jsem spis nakoupila na wnay nebo wish hooodne testu a z tech se naucila cist, kazdy test je jiny… me treba vyhovoval z rossmanu facelle ale ty ceny :roll: tak holt lustim z ebay

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
29.5.18 07:26
@Vicky1
@Vicky1 píše:
@Emay podle me jsi zachytila plodne obdobi, neresila bych to a snazila se tento tyden :hug: taky jsem spis nakoupila na wnay nebo wish hooodne testu a z tech se naucila cist, kazdy test je jiny… me treba vyhovoval z rossmanu facelle ale ty ceny :roll: tak holt lustim z ebay

Teda to jsou rozdily, to ksem z toho jelen, no tak ja budu zkouset dal a snad to vyjde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13882
29.5.18 07:29

Podlě mě klidně, ja mam tu kontrolni čarku při ovulaci ještě slabší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5485
29.5.18 07:51

Já si myslím, že jo. Prostě ti ukazuje, že bude ovulace, že je čas se začít snažit. Ono už je rozdíl pár hodin, než to bude stejné, nevidím důvod proč plácat další testy. Vajíčko se stejně uvolní až o něco později, jestli se nepletu, do 24 hodin od pozitiv. testu. Nebo se pletu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
29.5.18 07:59
Nene
@belladonna píše:
Já si myslím, že jo. Prostě ti ukazuje, že bude ovulace, že je čas se začít snažit. Ono už je rozdíl pár hodin, než to bude stejné, nevidím důvod proč plácat další testy. Vajíčko se stejně uvolní až o něco později, jestli se nepletu, do 24 hodin od pozitiv. testu. Nebo se pletu?

Nene nepletete, vajicko se uvolni cca 24-48hod. pp pozitivnim testu, ted jen aby bal pozitivni, zkusim dalsi zitra, kdyz zeslabne ke to jasny, dekuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama