Můžu už mít příznaky těhoteství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anndy9
Kecalka 186 příspěvků 05.03.19 10:49
Můžu už mít příznaky těhoteství

Ahojky, mam dotaz, dnes je to 9 dní od ovulace a o snažení o miminko. Vždycky jsem pila hodně kafe a dnes jsem si po delší době udělala malé kafe s mlékem a udělalo se mi po něm dost zle a málej jsem se z toho :poblion: :poblion:. Myslíte že by to už mohlo být k případnému těhotenství? Přijde mi to brzo a nedělám si velké naděje, ale je mi to divné, nikdy mi z kafe špatně nebylo. Děkuji za odpovědi :) :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4834 příspěvků 3 inzeráty 05.03.19 10:56

Ja jsem priznaky tehotenstvi- pachy, chute krasne vsugerovavala… :roll: nejlepsi ukazatel je spozdeni MS a pozitivni test

Reaskiller
Kelišová 5610 příspěvků 05.03.19 10:56

@Anndy9 tak si udelej test a mas to :) .. tady Ti to nikdo nerekne..

Anndy9
Kecalka 186 příspěvků 05.03.19 11:02
Můžu už mít příznaky těhoteství

To je mi jasné,čekám na MS a na test je brzo,jen mě zajímalo jestli je možné mít takhke brzo nějaké příznaky :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13565 příspěvků 05.03.19 11:04

@Anndy9 příznaky=přítomnost hcg=pozitivní test. Podle mne je tedy brzo

P4ja
Echt Kelišová 8584 příspěvků 05.03.19 11:10
@Anndy9 píše:
To je mi jasné,čekám na MS a na test je brzo,jen mě zajímalo jestli je možné mít takhke brzo nějaké příznaky :)

No, podle spousty uživatelek tady určitě lze. Ono zpětně i člověk s tehotenstvím spojí cokoli. Jinak objektivně by příznaky měly přijít s rostoucí hladinou HCG v krvi a reakce na něj je hodně individuální. Takže asi bude lepší počkat od vynechání MS a udělat test. Nebo cca 14 dní od ovulace.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 05.03.19 11:15
@Anndy9 píše:
To je mi jasné,čekám na MS a na test je brzo,jen mě zajímalo jestli je možné mít takhke brzo nějaké příznaky :)

Pokud máš příznaky tak musíš mít i pozitivní test. Jestli je test negativní tak je ti zle z něčeho jiného. Za mě je na ně brzo.

Kukacka123
Závislačka 3339 příspěvků 05.03.19 11:21

Pokud mas priznaky, musela bys mit hCG v krvi. A hCG v krvi znamena pozitivni test. Ja bych ho ale udelala az po zpozdeni MS. Mohou to byt taky vsugerovane „priznaky“. Psychika dela hodne. Sama zkusenost nemam, ale kamaradka takto s „priznakama“ byla tehotna nejmin 10×, dokonce se zpozdenou MS :mrgreen: a kdyz tehotna byla, tak ji spatne bylo az v nejakym 7tt a to uz davno vedela, ze tehotna je :P

BublinaL
Povídálka 17 příspěvků 05.03.19 11:22

Stalo se mi to stejné. Každou sobotu jsem chodila s mámou ráno na kafe. Pak jednu sobotu se mi po něm udělalo tak šíleně zle, že mi to nedalo a udělala jsem druhé ráno test a krásné dvě čárky. Bylo to ale 12DPO

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 05.03.19 11:25

Já třeba druhé těhotenství poznala, protože se mi udělalo hrozně zle po spagetach, které miluju, ale když sem si druhej den udělala test byl jasně pozitivní.

smoule.koule
Kecalka 418 příspěvků 05.03.19 11:44

Taky se mi pár dní po zjištění těhotenství udělalo špatně z kafe s mlíkem. Pak jsem ale zjistila, že to mlíko bylo zkažený a já to po „vůni“ nepoznala… Jen to chutnalo trošku jinak, no…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 05.03.19 12:00

@Anndy9 mně se taky občas udělalo po kafi špatně. Silná nevolnost, až mdloby. A bylo to od srdce, těhotná jsem nebyla. Jak píšou holky, těhotenské nevolnosti nezpůsobují potraviny, ale HCG. Takže pokud je ti špatně a nemáš pozitivní test, není to příznak těhotenství.

Anndy9
Kecalka 186 příspěvků 05.03.19 12:05

Všem děkuji za odpověd :) Bylo mi jasné,že to asi nebude,jen jsem chtěla názor ostatních,protože kafe mi nikdy zle nedělalo,ale je možne že jsem si to jen vsugerovala :nevim: .Počkám do MS a uvidíme jak to dopadne :)

monty.python
Kecalka 413 příspěvků 05.03.19 12:19

@Anndy9 Jak píší ostatní, mě večer pálila žáha, do té doby jsem netušila, kde je, druhý den ráno jsem se pozvracela a to dopoledne měla jasně pozitivní test ;)

P4ja
Echt Kelišová 8584 příspěvků 05.03.19 12:21

@Anndy9 TAk zkus test třeba za 3 dny. To už by teoreticky mohlo být něco vidět. Pokud víš přesně, kdy proběhla ovulace. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama