Můžu volat anonymně?

Anonymní
2.7.20 21:37

Můžu volat anonymne

Dobrý den, nevím jestli to sem patří.. Máme strašně hluční sousedy a i po několikáté co jsme s nimi mluvili stejně nedodržují noční klid. Věčně jim řve hudba a ječí na celé okolí :( A já už nevím jak dál. Mám malé miminko a ten kravál ho budí.. Přemýšlím, že na ně zavolám policii (nejsem jediná co si stěžuje) Jenže! Jsou to známí švagra a nechci mezi nimi dělat zle, tak mě napadlo jestli je možné zavolat policii anonymně? Že bych se nepredstavila? Dekuju za každou radu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1195
2.7.20 21:44

Myslíš jako, že policie řekne kdo volal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
2.7.20 21:46

No jako musela bys je vyslovne poprosit, ja kdyz volam na sousedy, tak je musim pustit do baraku, davam obcanku a to asi neudelas moc tajne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 21:55

@EvieK to já právě nevím :nevim: už jsem se jednou setkala, že jméno kdo si stěžoval :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.7.20 21:56

@Kaileee my máme rodinný dům a vedle nás mají právě dům

• Nahlásit
  • Citovat
3707
2.7.20 22:01
@Anonymní píše:
@Kaileee my máme rodinný dům a vedle nás mají právě dům

Do telefonu jim budes muset rict jmeno a pak je poprosit at za tebou dojdou nenápadně:D jinak nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1195
2.7.20 22:03
@Anonymní píše:
@EvieK to já právě nevím :nevim: už jsem se jednou setkala, že jméno kdo si stěžoval :think:

No u nás funguje, že se dá na PČR napsat mail. Lze to i u Vás? Jinak já když volala skrze sousedů, nic po mě naštěstí nechtěli, jen otevřít. Šli rovnou kravál řešit, protože to šlo slyšet o dvě ulice..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6872
2.7.20 22:04

Co když se nepředstavíš? Asi je to blbý páč já se většinou představuju všude, ale když je udáš za rušení nočního klidu?
Oni každopádně musí přijet tak či onak tu nahlášenou věc zkontrolovat. :nevim: víc mě bohužel nenapadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
2.7.20 23:16
@Anonymní píše:
@Kaileee my máme rodinný dům a vedle nás mají právě dům

Tak to jim stejne dojde, kdo je volal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 23:25

Pokud někdo někoho udá a policie ví totožnost je jejich povinnost říct, kdo to byl, pokud se ten dotyčný zeptá, pokud ale zavolas anonymně, myslím si, ze podle čísla stejně zjisti, kdo vola a, nebo nebudou tvoje “udání” brat tak vážně, ale samozřejmě přijet tam musí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
77
3.7.20 12:52

Já volala dvakrát a nepředstavila jsem se, nikdo u nás nezvonil. Policie přijela do pěti minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama