Reklama

Můžu vyjímečně pivo když beru AD?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 12:52
Můžu vyjímečně pivo když beru AD?

Máte zkušenost? myslím vyjímečně asi tak jednou za dva měsíce

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8151 příspěvků 13.04.18 12:54

Ano, bylo mi řečeno, že trochu přihnout si můžeš.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 13.04.18 12:56

Můžeš, ale nepřehánět no.

Hazentla
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 13.04.18 13:03

Záleží, co máš za léky a na co je užíváš a v jaké dávce. Alkohol vadí jednak kvůli zátěži jater a ledvin a pak také narušuje hospodaření mozku se serotoninem atd., může zhoršit psychický stav. Takže určitě bych se poradila s ošetřujícím lékařem. Například já mám Sertralin, celkem malou dávku proti úzkostem. Mám povoleno občasné (max jednou týdně) umírněné pití alkoholu- jedno pivo, dvojka vína, přípitek sektem. Tvrdý ne. Ale určitě to nebude obecné pravidlo.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 13.04.18 13:37

Pokud se nezlijes do nemoty, tak si myslim, ze vyjimecne by ti to ublizit nemelo. Ale spis bych se bala toho, co to udela s psychickym stavem - aby ti to nepritizilo. Ja mivam opice v 90% OK, vesely a mily, ale nekdy mi tak mrskne, ze se neznam. Pak staci malej spoustec. Tak asi spis z tohoto hlediska bych to resila a asi bych se poradila s doktorem.

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 13.04.18 13:52
@Anonymní píše:
Máte zkušenost? myslím vyjímečně asi tak jednou za dva měsíce

Pokud myslíš jednu desítku, tak ano.
Pokud se chceš zkárovat, tak rozhodně ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 14:59

Beu AD dlouhodobě a pít mám povoleno. Jednou za čas sklenku vína. V hospodě, kam jdu 3× za rok, na suchu nesedím.

Uživatel je onlinenestarejtese
Kecalka 411 příspěvků 16.04.18 17:15

Beru ad citalec a občas si dám třeba tři 11ky a pohoda :jazyk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama