Můžu vyjímečně pivo když beru AD?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 12:52
Můžu vyjímečně pivo když beru AD?

Máte zkušenost? myslím vyjímečně asi tak jednou za dva měsíce

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 9314 příspěvků 13.04.18 12:54

Ano, bylo mi řečeno, že trochu přihnout si můžeš.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 13.04.18 12:56

Můžeš, ale nepřehánět no.

Hazentla
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 13.04.18 13:03

Záleží, co máš za léky a na co je užíváš a v jaké dávce. Alkohol vadí jednak kvůli zátěži jater a ledvin a pak také narušuje hospodaření mozku se serotoninem atd., může zhoršit psychický stav. Takže určitě bych se poradila s ošetřujícím lékařem. Například já mám Sertralin, celkem malou dávku proti úzkostem. Mám povoleno občasné (max jednou týdně) umírněné pití alkoholu- jedno pivo, dvojka vína, přípitek sektem. Tvrdý ne. Ale určitě to nebude obecné pravidlo.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 13.04.18 13:37

Pokud se nezlijes do nemoty, tak si myslim, ze vyjimecne by ti to ublizit nemelo. Ale spis bych se bala toho, co to udela s psychickym stavem - aby ti to nepritizilo. Ja mivam opice v 90% OK, vesely a mily, ale nekdy mi tak mrskne, ze se neznam. Pak staci malej spoustec. Tak asi spis z tohoto hlediska bych to resila a asi bych se poradila s doktorem.

Premek_Orac
Závislačka 4392 příspěvků 13.04.18 13:52
@Anonymní píše:
Máte zkušenost? myslím vyjímečně asi tak jednou za dva měsíce

Pokud myslíš jednu desítku, tak ano.
Pokud se chceš zkárovat, tak rozhodně ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 14:59

Beu AD dlouhodobě a pít mám povoleno. Jednou za čas sklenku vína. V hospodě, kam jdu 3× za rok, na suchu nesedím.

nestarejtese
Kecalka 441 příspěvků 16.04.18 17:15

Beru ad citalec a občas si dám třeba tři 11ky a pohoda :jazyk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >