Můžu vyjímečně pivo když beru AD?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.04.18 12:52
Můžu vyjímečně pivo když beru AD?

Máte zkušenost? myslím vyjímečně asi tak jednou za dva měsíce

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 6229 příspěvků 13.04.18 12:54

Ano, bylo mi řečeno, že trochu přihnout si můžeš.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 13.04.18 12:56

Můžeš, ale nepřehánět no.

Hazentla
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 13.04.18 13:03

Záleží, co máš za léky a na co je užíváš a v jaké dávce. Alkohol vadí jednak kvůli zátěži jater a ledvin a pak také narušuje hospodaření mozku se serotoninem atd., může zhoršit psychický stav. Takže určitě bych se poradila s ošetřujícím lékařem. Například já mám Sertralin, celkem malou dávku proti úzkostem. Mám povoleno občasné (max jednou týdně) umírněné pití alkoholu- jedno pivo, dvojka vína, přípitek sektem. Tvrdý ne. Ale určitě to nebude obecné pravidlo.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 13.04.18 13:37

Pokud se nezlijes do nemoty, tak si myslim, ze vyjimecne by ti to ublizit nemelo. Ale spis bych se bala toho, co to udela s psychickym stavem - aby ti to nepritizilo. Ja mivam opice v 90% OK, vesely a mily, ale nekdy mi tak mrskne, ze se neznam. Pak staci malej spoustec. Tak asi spis z tohoto hlediska bych to resila a asi bych se poradila s doktorem.

Premek_Orac
Závislačka 3974 příspěvků 13.04.18 13:52
@Anonymní píše:
Máte zkušenost? myslím vyjímečně asi tak jednou za dva měsíce

Pokud myslíš jednu desítku, tak ano.
Pokud se chceš zkárovat, tak rozhodně ne.

Anonymní  13.04.18 14:59

Beu AD dlouhodobě a pít mám povoleno. Jednou za čas sklenku vína. V hospodě, kam jdu 3× za rok, na suchu nesedím.

nestarejtese
Kecalka 295 příspěvků 16.04.18 17:15

Beru ad citalec a občas si dám třeba tři 11ky a pohoda :jazyk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama