Můžu vyjímečně pivo když beru AD?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.04.18 12:52
Můžu vyjímečně pivo když beru AD?

Máte zkušenost? myslím vyjímečně asi tak jednou za dva měsíce

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 6862 příspěvků 13.04.18 12:54

Ano, bylo mi řečeno, že trochu přihnout si můžeš.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 13.04.18 12:56

Můžeš, ale nepřehánět no.

Hazentla
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 13.04.18 13:03

Záleží, co máš za léky a na co je užíváš a v jaké dávce. Alkohol vadí jednak kvůli zátěži jater a ledvin a pak také narušuje hospodaření mozku se serotoninem atd., může zhoršit psychický stav. Takže určitě bych se poradila s ošetřujícím lékařem. Například já mám Sertralin, celkem malou dávku proti úzkostem. Mám povoleno občasné (max jednou týdně) umírněné pití alkoholu- jedno pivo, dvojka vína, přípitek sektem. Tvrdý ne. Ale určitě to nebude obecné pravidlo.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 13.04.18 13:37

Pokud se nezlijes do nemoty, tak si myslim, ze vyjimecne by ti to ublizit nemelo. Ale spis bych se bala toho, co to udela s psychickym stavem - aby ti to nepritizilo. Ja mivam opice v 90% OK, vesely a mily, ale nekdy mi tak mrskne, ze se neznam. Pak staci malej spoustec. Tak asi spis z tohoto hlediska bych to resila a asi bych se poradila s doktorem.

Premek_Orac
Závislačka 4068 příspěvků 13.04.18 13:52
@Anonymní píše:
Máte zkušenost? myslím vyjímečně asi tak jednou za dva měsíce

Pokud myslíš jednu desítku, tak ano.
Pokud se chceš zkárovat, tak rozhodně ne.

Anonymní  13.04.18 14:59

Beu AD dlouhodobě a pít mám povoleno. Jednou za čas sklenku vína. V hospodě, kam jdu 3× za rok, na suchu nesedím.

nestarejtese
Kecalka 388 příspěvků 16.04.18 17:15

Beru ad citalec a občas si dám třeba tři 11ky a pohoda :jazyk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama