Můžu začít se zeleninou ve 4,5 měsících?

31.3.16 22:05

Muzu zacit se zeleninou?

Ahoj holky, chci se poradit zda- li muzu zacit s prikrmem zeleninou kdyz uz nam je 4,5 mesice a kasi jsme zvladly bez problemu. Kojim malou ale porad je nespojojena a chce co hodinu papat. Kasi davam na noc a musim rict ze se ji zlepsil spanek ale nechci ji davat kasi treba i na obed. Dekuji za rady :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31695
31.3.16 22:07

Určitě lepší zelenina než kaše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
31.3.16 22:19

@TerezaZidkova dej zeleninu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.3.16 22:20

Klidne zacni, kvalitni zeleninou bez nejakych prisad nic nezkazis.

ps: ja davala od 4.mesice i tu kasi. nam to na noc fungovalo skvele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1804
31.3.16 22:40

Bez problemu. Ja obema detem zacala davat zeleninu v peti mesicich, protoze jim mliko nestacilo: sice deti pribiraly, ale budily se hodne v noci a tak, protoze proste mely hlad a musely se v tech peti mesicich kojit casto. Kazde dite je jine, exkluzivni kojeni do sesti mesicu je jen doporuceni…jinak zeleninu jsem varila doma, neslanou a nemastnou ( ;) ), a ze zacatku vzdycky jen jeden druh, aby si deti zvykaly na ruzne chute…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
31.3.16 22:47

Dávala jsem v 5 měsících, kojila do roku. Takže klidně zkus, stejně toho nejspíš nesní moc :D i když není to pravidlo :think: my jsme začínali mrkvi, bramborami…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.16 22:48

@Ali-Ali kase nam taky polepsila na spani, spi uz celou noc :dance:
meli jsme ale maly vahovy prirustek tak nam dr. rekla dokrmovat um jenze to nam nesmakuje tak zkusime uz zeleninku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.16 22:51

@ronnie120 uvidime je celkem jedlik :D celou davku kase na noc snedla uz 3 den bez problemu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9165
1.4.16 06:42

Dávej zeleninu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.16 20:25

@TerezaZidkova máme stejný problém… Nepribral a um vuubec nechce tak bastime už na oběd mrkev, brambor… Vecer vždy kaši… A dnes jsme zkusili k svacině 3 lžičky jablečné přesnídávky… Plus kojení :) až dojde moje mléko.. Budu řešit UM ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
2.4.16 21:28

Já tedy nekojím, ale s příkrmy jsme začali ve 4,5 měsících. Začala jsem zeleninou, spíme celou noc, tak kaši jsem ještě nedávala. Začala jsem dávat mrkev, brambory, brokolici, cuketu (ta zatím vede), dýni, vždy tři dny jeden druh a pak jsem začala kombinovat např. mrkev+brambory+petržel. Po 14 dnech se může přidat maso a po měsíci ovoce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama