Můžu začít znovu kojit po měsíci?

Anonymní
20.7.21 20:02

Můžu začít znovu kojit po měsíci?

Můžu začít znovu kojit 2,mesicni miminko? Do měsíce jsem kojila a měsíc je na um beba…
Zajímalo by mě zda se mi rozjede laktace a jak dlouho by to asi trvalo… Zkusila jsem dnes přiložit a malý tahal a tahal ikdyz tam mám jen minimum… Zda se mi že mu to prso hodně chybí…
S flašky mi přes den pije poslední dobou otřesné musím mu dávat i na 3× pít pak si na půl hodiny spí a pak řev hledá cuca si prsty dám mu tedy flašku a vypije další 60…vecer si vezme flašku v pohodě ale přes den dělá kolem toho caviky… Tak jsem z toho úplně vyčerpaná nevím jestli to dělal teď zkrz zub co se mu prorezaval a nebo mu chybi zas prso… Na um od rána 7 do oběda chce co hodinu 2 jist a pak odpoledne už vydrží po 3 tak by mě zajímalo jestli to je vůbec normální co dělá u dcery jsem to nezažila jedla mi co 3 ať 4 hodiny a normálně na jedno krmení si vyzuzla kolik měla potřebu a syn dělá kolem toho takové scény…
Nemohlo mu třeba přestat chutnat mléko máme vyzkoušet jiné?
A popř. Kdybych se Teda mohla rozkojit a my se rozkojili mělo by se to hlásit detskemu doktorovi?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12687
20.7.21 20:30

Pozvi si hodne dobrou laktacni poradkyni a prober to s ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
20.7.21 21:17

Já se asi zeptám jako blbec, ale proč jsi přestala kojit? Kor když má 2 měsíce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5505
20.7.21 21:18

Ve dvou měsících se mu už prořezal zub?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7621
20.7.21 22:04
@Veru1987 píše:
Ve dvou měsících se mu už prořezal zub?

Presne to me taky napadlo… :think:

Proc jsi prestala na mesic kojit a ted zas chces zacit? 8o

Jinak asi dobrou laktacni a za me v lekarne Piskavici (recke seno) + k tomu doporucuji Benedikt. Nebo delaji homeo Ricinus communis 5CH a plno zenskym to taky pomohlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat