Můžu zjistit těhotenství po tak krátké době?

Anonymní
11.7.20 14:55

Můžu zjistit těhotenství po tak krátké době?

Ahoj holky, 2 července jsme měli s přítelem pohlavní styk. Po 10 dnech cítím, že mám citlivější prsa, bolesti v podbřišku a začala jsem lehce špinit. Je možné že po tak krátké době, můžu zjistit že jsem opravdu těhotná? :* :srdce: doufám, že vše půjde tím správným směrem ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17570
11.7.20 14:59

No na priznaky je celkem brzy. Udelej test, kdyby to byly priznaky, uz by na testu melo byt neco videt. Jinak to vidim, ze sis to spis vsugerovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
11.7.20 15:03

Ach jo, pořád dokola a dokola a dokola, děvčata nesoulože anebo se naučte číst tady v milionech diskuzích na stejné téma několikrát denně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3299
11.7.20 15:08

Nepíšeš v jaké části cyklu jsi. Můžeš mít před ovulací, před menstruací, ale na těhotensky příznaky je brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5064
11.7.20 15:10

A menstruaci máš dostat kdy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26391
11.7.20 15:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky, 2 července jsme měli s přítelem pohlavní styk. Po 10 dnech cítím, že mám citlivější prsa, bolesti v podbřišku a začala jsem lehce špinit. Je možné že po tak krátké době, můžu zjistit že jsem opravdu těhotná? :* :srdce: doufám, že vše půjde tím správným směrem ????

To bude PMS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
11.7.20 15:20

Menstruace má přijít za dva týdny, a nemyslím si že jsem si to vsugerovala, miminko neplánujeme a že bych na to myslela se také říct nedá :blush: každopádně když tomu tak bude, budu samozřejmě ráda :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17570
11.7.20 15:21

@emse jestli mas mit ms az za 2 tydny, tak to bude spis ovulace :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5064
11.7.20 15:22

Tak to spíš máš teď plodné dny. Chraň se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
11.7.20 15:23

Necháme se překvapit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26391
11.7.20 15:26
@emse píše:
Menstruace má přijít za dva týdny, a nemyslím si že jsem si to vsugerovala, miminko neplánujeme a že bych na to myslela se také říct nedá :blush: každopádně když tomu tak bude, budu samozřejmě ráda :blush:

Tak to máš spíš teprve ovulaci. Sex pár dní před MS většinou k dítěti nevede. Leda bys měla hódně posunutou ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
11.7.20 15:31

@Russet ovulace probíhala hned následující 4 dny po styku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26391
11.7.20 15:39
@emse píše:
@Russet ovulace probíhala hned následující 4 dny po styku

To máš nějaké dlouhé cykly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.20 15:40
@Russet píše:
Tak to máš spíš teprve ovulaci. Sex pár dní před MS většinou k dítěti nevede. Leda bys měla hódně posunutou ovulaci.

Ja tedy s přítelem spala 4 dny před menstruaci a sup byla jsem v tom :D :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
4
11.7.20 15:40

@Russet mám delší než 28 dní, také z toho nemám radost, proto úplně nevím k čemu to přirovnat, kolikrát musím dostat i injekci abych vůbec MS dostala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama