Myčka na nádobí a spotřeba vody

34
5.1.20 18:22

Myčka nádobí - chci se zeptat

Zdravím s partnerem jsme se bavili a chtěli bysme si pořídit myčku ale nejdříve se chceme zeptat jestli neplatíte za vodu víc než při ručním mytí.
A ještě s jakou jste spokojeni děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6732
5.1.20 18:29

Nn zadnej narust vody ani u elektriny jsem nic zasadniho nezaregistrovala. Poustim tak jednou denne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959

Nevím, my to nezkoumali, spotřebu vody. Nepřijde mi však, že bychom nějak museli doplácet. Já bez myčky být už nemůžu, nedovedu si to bez ni představit :think: :think:. Ještě by mohlo existovat, že nádobí se z myčky samo vyklidí zpátky do šuplíků. :lol: :lol:
Jinak myčka Bosch a je lepší myčka, aby měla samostatný oplach, když je toho málo, aby to pak tak nezapáchalo. Já tito funkci nemám, ale chybí miNa předešlé myčce jsem ji měla 😕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4770

Urcite usetri spoustu vody oproti rucnimu myti. A jinak si rozmyslete velikost. Kolik toho nadobi mate. Neni dobry ho tam nechavat spinavy dlouho. Jinak doporucuju za sebe BOSH.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14103
5.1.20 18:31

Záleží jak myjes nádobí. Pokud pod tekoucí vodou, tak s myčkou ušetříte. Pro mě je k nezaplacení ten čas. A také mám citlivou kůži na rukou.
Jinak koukni se nejlépe na heureku, jsou tam slušné recenze a žebříčky prodeje, včetně označení vítězů dTestu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
5.1.20 18:32

No jsme zatím dva a malé dítě stačí 45cm nebo radši rovnou 60 cm?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 18:32

Ne, používán eco program a žádná extra spotřeba není a to ji máme přes 3 roky. Jinak myčku máme Indesit A+ vyhovuje mi. Ale máme úzkou 40cm až si budu jednou předělávat kuchyň určitě sem budu chtít narvat 60cm. Úzká bohatě stačí pro 2 + pak i první dítko dokud toho moc nesní, ale teď už máme děti dvě a oba se futrují, takže nádobí je víc a už to kolikrát myčka nepobere a zbytek musím domýt v ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14103
5.1.20 18:33

Pokud jde o značku, mám už 14 let AEG a stále šlape bez jediné poruchy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14103
5.1.20 18:34

@MisJar vem 60. Do té úzké nedáš velké hrnce a pánve. Ta je tak na hrnečky a talíře… A nebo jeden hrnec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
5.1.20 18:35

A ještě otázka prosím jak.je to s příbory? Kde se ukládají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14103
5.1.20 18:37

@MisJar buď má myčka košík nebo speciální šuplík. Záleží na druhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
5.1.20 18:56

60 urcite, mam 2 deti a o vikendu ji zaplnime 2-3×. Vsedni den myje jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4770
5.1.20 19:14
@nozu píše:
@MisJar vem 60. Do té úzké nedáš velké hrnce a pánve. Ta je tak na hrnečky a talíře… A nebo jeden hrnec.

Mame tu 45 sirku a da se to tam dat. I velkej wok se tam vejde. Jen k tomu uz moc veci ne. Takze nadobi z vetsiho vareni a obeda na 2×. Ale jinak bych taky doporucil, kdyz na to ma misto, tak vzit vetsi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
5.1.20 19:39

Urcite vem 60ku. Spotreba vody se nam teda snizila. Mame Bosch uz 4 roky a ok. Predtim Beko ale vestavnou mensi. Taky slape do dneska cca 10 let. Uz si bez ni nedokazu predstavit zivot :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51615
5.1.20 19:47

@MisJar manžel říkal že po prvním roce s myčkou byla velká úspora vody. Je fakt že běžným mytím se protočilo vody hodně :oops: Máme Bosch a má i program na 1h a vše čisté :palec: Určitě 60cm, zaplníš jí rychle pokud normálně vaříš ;) Já tam cpu vše, dnes i menší plech od pečení kachen :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama