Myčka nádobí - Volně stojící myčka Bosch SMS 53L18EU

62
2.8.13 14:16

Myčka nádobí Volně stojící myčka Bosch SMS 53L18EU

:srdce: Ahoj holky.
Mám v plánu si koupit po dlouhatánském rozhodování a pročítání diskuzí tuto myčku.
Zdá se mi nejlepší v poměru cena/výkon a jsou na ni kladné recenze. Nevím, ale odkud a zda opravdu je tak dobrá.
Máte s ní někdo nějaké krátké/dlouhé zkušennosti?
Jak je na tom s doopravdickou spotřebou, jak umeje, případně raďte u mycí přípravky. Mám nejraději ocet i v pračce a tu mám docela dost drahou.
Díky moc za rady k myčce. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2752
2.8.13 14:33

Ahoj, tak já mám taky myčku Bosch ale jiný model. Kupovala jsem jí před 5 lety jako novinku za 14000,– a jsem s ní moc spokojená. V tu samou domu si kupovala teta myčku Indesit a po dvou letech odešla - asi vadný kus. Velký rozdíl je, když koupím kvalitní tablety a nádobí je krásně čisté a když vezmu jiné, teď jsem vzala na zkoušku a nádobí nic moc. :,( Hodně taky záleží, jaké přípravky v ní budeš používat. Jinak tahle se mi zdá dobrá, uvidíme, jestli někdo napíše zrovna na tenhle typ. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
2.8.13 14:36

Ahoj, díky. Já jsem šíleně nedůvěřivej člobrda a a pokud si to neohmatám, tak jsem nervní a tady je to fakt z netu na dovoz. Tak ti nevím. Snad dostanu kvalitní kus. :pankac: Já totiž ráda nakupuji v DM-ku a výrobky od DenkMit, jsou nejlepší a pračka šlape, jako hodinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4184
2.8.13 14:39

Ráda si taky přečtu recenze… mám sice vybraný jiný model (Bosch SMS58N68EU) ale myslím, že to bude dost podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
2.8.13 14:41

Ty brďo, ta je taky dobrá… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4184
2.8.13 14:46

Já ti nechtěla nesadit brouka, že máš vzít jinou :mrgreen: taky budem objednávat z netu, takže budou doufat, že nebudu muset reklamovat a vracet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
2.8.13 14:49
@chacki píše:
Ty brďo, ta je taky dobrá… :think:

ja enmam bosch, ale AEG A SUPEER, ale známá má boschku nevím, jaký typ, ale prý je dobrá, jenom si ji chválí, takže myslím, že si si vybrala dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2116
2.8.13 14:51
@chacki píše: :srdce: Ahoj holky.
Mám v plánu si koupit po dlouhatánském rozhodování a pročítání diskuzí tuto myčku.
Zdá se mi nejlepší v poměru cena/výkon a jsou na ni kladné recenze. Nevím, ale odkud a zda opravdu je tak dobrá.
Máte s ní někdo nějaké krátké/dlouhé zkušennosti?
Jak je na tom s doopravdickou spotřebou, jak umeje, případně raďte u mycí přípravky. Mám nejraději ocet i v pračce a tu mám docela dost drahou.
Díky moc za rady k myčce. :kytka:

pracuji ve VO s bílou technikou, tyhle myčky máme skladem, prodávají se dobře, žádné reklamace na ně nejsou, ale to všeobecně na Bosch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50157
2.8.13 14:51

Mám volně stojící Boschku asi deset let a za tu dobu nebyla jediná porucha, myje parádně. Mycí prostředky používám zásadně zvlášť prášek, sůl a leštidlo (vyjde to levněji a myje to super), s DM značkou mám sice dobré zkušenosti, ale dost mě zklamala ta jejich sůl, je strašně jemná, hned se rozpustí a vydrží tam sotva týden (hrubozrnné soli i pár měsíců).
Recenze ráda čtu tady:
http://mycky-nadobi.heureka.cz/…l18/recenze/#…
nebo tady:
http://www.mall.cz/…h-sms53l18eu
ale moc jich tam není a navíc jsou to často recenze lidí, co si to koupili a používají měsíc.
Ale obecně bych z myčky Bosch vůbec strach neměla, je to solidní značka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8569
2.8.13 14:57

@chacki určitě jsi vybrala dobře :) já mám BOSCH taky (vestavnou) a kamarádka má volně stojící (na její popud jsem si vybrala BOSCH) a maximální spokojenost.. navíc u ní i prověřená cca 4 lety praxe :lol: já ji používám asi tak 16měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
2.8.13 14:58

Já jí taky objednávala z netu a už fachčí na 6 rok a zatím bez závad :palec: ať už si vybereš jakoukoliv Bosch, myslím, že jsou to kvalitní výrobky. Mám i sklokeramický sporák + troubu co nepálí taky Bosch a jede 9 let bez závady :palec: já hlavně koukala na spotřebu vody a elektriky a aby měla systém aquastop - proti vytopení :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
2.8.13 15:04

Pro Dalimi

Prosím tě, já mám ale výšku 86.5 a tahle je jen 84.5 cm. Je tam i polohovací možnost na zvýšení? Díky moc holky, takovou odezvu jsem tedy nečekla :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
2.8.13 15:14

Mám myčku Bosch od r.2006,tzn. cca 7 let bez jediné opravy myje a myje :palec: :palec: :palec:. Na vadný kus můžeš narazit i v Miele, to neovlivníš. Pračku mám drahou AEG, takže za mě buď Bosch, nebo AEG. Obě je taková lepší střední třída

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
2.8.13 16:29

co kdyžto bude Made in Poland?

Holky, mám strach, že to bude z Polska…Jaký máte názor na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50157
2.8.13 17:09

Takhle - netuším, jestli zrovna Poláci vyrábějí pro Bosch, ale obecně mám zkušenost takovou, že stojí-li za výrobkem solidní zahraniční značka, ať už je made in PRC nebo Poland, tak si nedovolí vyrobit šmejd nebo když už na něj náhodou narazíš (může se stát u všech značek, jen u některých je to výrazně pravděpodobnější), tak je špičkový přístup k reklamacím, servisním opravám, shánění náhradních dílů.
Co jsem kdy měla negativní zkušenost s polskýma výrobkama, vždy to byla buď noname značka nebo prostě komplet polský výrobek od polské společnosti, za kterou neručí osvědčená mateřská firma z Německa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama