Myčka neotevírá přihrádku s tabletou

274
13.2.20 12:17

Myčka neotevira přihrádku s tabletou

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. Máme myčku starou cca rok od Mora, bohuzel se mi včera poprvé stalo to, že při mytí se přihrádka s tabletu neotevrela, tak jsem si říkala, asi se něco zaneslo. Projela jsem celou myčku, koukala na filtry, na trysky, vše se zdá být v pořádku. Dnes jsem myčku zapla znovu a tableta opět nebyla vypuštěna z přihrádky :( máte některá z vás stejnou zkušenost? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12933
13.2.20 12:29

Mám. Dávám tabletu normálně k nádobí. Přišlo mě, že i když se to otevřelo, tak kousek tablet zůstávalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
13.2.20 12:30

Nevím, já házím tabletu přímo do myčky..ne do zásobníku, takže ho nepoužívám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3387
13.2.20 12:31
@P4ja píše:
Mám. Dávám tabletu normálně k nádobí. Přišlo mě, že i když se to otevřelo, tak kousek tablet zůstávalo.

Ale dle mě to není ideální, ne? POdle mě je program nastavený že myčka prvně oplachuje studenou vodou a pak někdy si tu tabletu otevře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
13.2.20 12:31

@P4ja a pak se tableta normálně rozpustí? Mě se totiž nechce kvůli tomuto volat servisaka, určitě je to jen nějaká blbina. Jen mě to mrzí, protože to doteď nikdy myčka neudělala. Každopádně děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18586
13.2.20 12:35

Taky nám to myčka dělá, tabletu házím dovnitř

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
13.2.20 12:38
@Veru1987 píše:
Ale dle mě to není ideální, ne? POdle mě je program nastavený že myčka prvně oplachuje studenou vodou a pak někdy si tu tabletu otevře.

právě že všude čtu, že je blbost to dávat do té přihrádky, že je lepší to tam hodit přímo, ale už nevím proč to tak je..ale nějaké důvody tam uváděli..
mě se to v té přihrádce nechtělo rozpouštět, vždy tam kus tablety rozblajcané zůstal, takže to házím rovnou a super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
13.2.20 12:38

Taky máme dvířka rozbitá. Řešila jsem to se servisákem a oprava by byla jednak složitá a hlavně drahá. Používám jarové kapsle, takže házím do myčky až po cca 15 minutách, až proběhne oplach studenou vodou. Ty kapsle se okamžitě rozpouští…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12933
13.2.20 12:39
@Veru1987 píše:

To je možné. V přihrádce zase půlka zůstala. Tak to řeším takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
13.2.20 12:43

Holky, jste zlaté. Děkuji, dám na vás a začnu kapsle házet dovnitř, dokud nepůjde o nic vaznejsiho. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
13.2.20 12:44

Myslím že to bylo tak že pokud máte tablety třeba 8 v 1 a tak..tak se mají dávat do přihradky, protože si v každém cyklu vezmou to co potřebují,
ale pokud člověk používá i sůl, i leštidlo a potom tedy tablety obyčejné, tak je správné je házet do bubnu.
No hledat ten rozbor se mi fakt nechce. Proč a jak..
ale i já to házím přímo a super. ( a to teda nemám přihrádku nijak rozbitou, dělám to tak od začátku co máme druhou - novou..v té staré jsem to strkala do přihrádky a tablety se často nerozpustili )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26661

Zásobník nikdy nepoužívám (je furt otevřený), házím tabletu normálně do myčky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998

@Drndadvě jinak pokud se ti to chce řešit, měla bys to mít v záruce, tak stačí zavolat at si pro to příjedou, opraví a zase to dovezou… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
13.2.20 12:48

Tablety patri do mycky k nadobi, do prihradky patri gel nebo prášek. Tableta se v te vlhkosti prilepi na přihrádku a nevypadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41481
13.2.20 13:00
@smurfka píše:
Myslím že to bylo tak že pokud máte tablety třeba 8 v 1 a tak..tak se mají dávat do přihradky, protože si v každém cyklu vezmou to co potřebují,
ale pokud člověk používá i sůl, i leštidlo a potom tedy tablety obyčejné, tak je správné je házet do bubnu.
No hledat ten rozbor se mi fakt nechce. Proč a jak..
ale i já to házím přímo a super. ( a to teda nemám přihrádku nijak rozbitou, dělám to tak od začátku co máme druhou - novou..v té staré jsem to strkala do přihrádky a tablety se často nerozpustili )

Ja měla pocit, ze přesně naopak :mrgreen: ale nevim no, ze se to z ty tablety právě uvolňuje postupně, to co má a ne az pak az se to otevře.. Ale jista si taky nejsem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama