Myčka při vypouštění vody chrči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
niskey
Kecalka 273 příspěvků 07.06.19 10:42
Myčka při vypouštění vody chrči

Potřebuji radu myčka Gorenje při vypouštění vody jak kdyby chrči :roll: filtr čistý hadice snad asi taky myslíte že čerpadlo? Je nečekej rok stará… Docela se obávám aby mi na reklamaci neřekli že je to moje chyba ať si koupím novou kupovaná v expert Elektro :zed:

Reakce:
luci.no
Kecalka 486 příspěvků 07.06.19 11:13

Co zavolat na servis a popsat jim problem? Meli by poradit a pripadne poslat servisaka.

bartsch
Závislačka 4999 příspěvků 07.06.19 11:17

Může to být čerpadlo. Čistíš ji pravidelně? Mně se nejvíc osvědčily čistící tablety než ty tekuté přípravky. Má se čistit jednou za 3 měsíce :think: Vzhledem k tomu jak je u nás doma myčka vytížená, dávám čistící tabletu už raději jednou za měsíc. Už mi taky totiž chrčelo čerpadlo, myslela jsem, že ho budu muset nechat vyměnit, ale tohle pomohlo a je to OK.

Nakynuta
Povídálka 16 příspěvků 07.06.19 11:51
@bartsch píše:
Může to být čerpadlo. Čistíš ji pravidelně? Mně se nejvíc osvědčily čistící tablety než ty tekuté přípravky. Má se čistit jednou za 3 měsíce :think: Vzhledem k tomu jak je u nás doma myčka vytížená, dávám čistící tabletu už raději jednou za měsíc. Už mi taky totiž chrčelo čerpadlo, myslela jsem, že ho budu muset nechat vyměnit, ale tohle pomohlo a je to OK.

Které čistící tablety myslíš? Ty co se dávají společně s nádobím? :think:

bartsch
Závislačka 4999 příspěvků 07.06.19 11:58

Jo jo

niskey
Kecalka 273 příspěvků 07.06.19 12:01

Číslo na servis najdu na jejich stránkách? čistím ano tablety o Finish myslím aa tablety na mytí používám že je dám do chlivečku

bartsch
Závislačka 4999 příspěvků 07.06.19 14:27

@niskey Myčka je ještě v záruce, že? Tak se koukni do papírů od myčky, měl by tam být kontakt na servis, který opravuje v době záruky. Nebo najdi smluvní servis. Ať o tu záruku případně nepřijdeš.

Váš příspěvek
Reklama